Smartfon z rejestracją video 4K

Pff… moja przesyłka wędrująca z Dalekiej Azji gdzieś tam sobie zaginęła i zamiast zamówionego LG V10, będę miał zwrot gotówki. Do rzeczy, szukam smartfona z możliwością rejestracji przyzwoitego video 4K i z przyzwoitym aparatem. Niestety to nie wszystko, bo dodatkowe wysoce pożądane cechy to:

  • wymienna bateria,
  • slot na kartę pamięci
  • jeśli jest to możliwe, Andrut maksymalnie jeden wstecz (Nougat) w oficjalnym smaku (soft aparatu i kamery)

Jeśli komuś przychodzą na myśl jakieś modele smartfonów to prosiłbym o podanie producenta i modelu. Nie siedzę w sprawach słuchawkowych, a widząc ile tego złomu jest można dostać oczopląsu.
Zdaję sobie sprawę, że być może trzeba będzie szukać jakiegoś zgniłego kompromisu (np. niewymienna bateria).

Jeśli są już użytkownicy XPerii XA2 to prosiłbym o opinie jak się toto sprawuje w praktyce (rejestrowanie 4K).

No z tą wymienną baterią może być problem bo producenci masowo od tego odchodzą z tego co wiem.
Na pierwszy rzut oka przychodzi mi Samsung
https://www.al.to/p/288297-smartfon-telefon-samsung-galaxy-s7-g930f-32gb-czarny.html
Nagrywa filmy w 4K, Android 6.0 (można spokojnie rozszerzyć do 7.0), ekran 5,1", slot microSD, wodoszczelny i pyłoszczelny, 32GB pamięci wbudowanej. To tak na teraz mi przyszło do głowy. Niestety nie ma tej wymiennej baterii ale jak coś to jeszcze pomyślę. Najwyżej dam znać, że nic nie znalazłem :stuck_out_tongue:

Dzięki za sugestię, ale temat już nieaktualny.
W podobnym pułapie cenowym kupiłem sprzęt (LG V20), który spełnia wszystkie wymagania.

O dobrze wiedzieć! No ale fajnie, że udało się coś znaleźć :slight_smile:
W sumie nie wpadłem w ogóle na to żeby szukać wśród LG. W sumie też jestem na etapie zmiany telefonu i aż zerknę na nie ;]

To w zasadzie jedyna nadal mocna słuchawka z opcją instalacji zmutowanych baterii (dużych lub wręcz potężnych) wraz z nietypowymi pleckami. Z takim wyposażeniem masz długo działający aparat/kamerę albo konsolę do gier.

1 polubienie