Smartfon za 400 - 600 zł, nowy lub używany


(Damian963) #1

Siemanko,

Do tej pory korzystam ze starego poczciwego HTC Desire S, ale co raz bardziej przeszkadza mi jego nie za szybka działalność oraz kiedyś mi nie zależało na jakichś dobrych zdjęciach z telefonu, ale teraz sobie pomyślałem, że fajnie by było mieć jakiś spoko aparat w nim żeby czasem strzelić jakąś fotkę.

Więc tak, miałbym do wydania 400 - 600 zł.

Na początku myślałem nad używanym HTC Desire 620, można go złapać za około 400 zł w jakimś fajnym stanie. Lecz coraz bardziej zagłębiając się w temat natknąłem się na takie 2 modele które mnie zaciekawiły.

- Honor 4C - 599 zł

No i dlatego budżet zwiększyłem bo te wolałbym kupić nowe z gwarancją. Od razu piszę, że nie chce Meizu M2 bo nie podobna mi się ten ich interfejs.

A co do Honora 4C to zastanawiam się czy opłaca mi się dopłacać 200 zł bo chyba nie potrzebuje aż takiego mocnego smartfona. Telefon używam głównie do facebooka, messengera, słuchania muzyki no i tak jak wspomniałem do robienia zdjęć. Na prawdę rzadko gram.

Który z tych 3 wymienionych robi najlepsze zdjęcia? I który byście mi polecili? A może zaproponujecie coś zupełnie innego (w tym miejscu nie będę ukrywał, że lubię HTC).

PS. Only android :slight_smile:

Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, że nie zanudziłem moim dosyć długim tekstem :D. 


(Odyniec_Stary) #2

Poszukaj okazji na Motorole Moto G drugiej generacji z LTE. W niektórych sklepach można dostać nowe egzemplarze za 400-450 zł.