Smartfon za 400 - 600 zł, nowy lub używany

Siemanko,

Do tej pory korzystam ze starego poczciwego HTC Desire S, ale co raz bardziej przeszkadza mi jego nie za szybka działalność oraz kiedyś mi nie zależało na jakichś dobrych zdjęciach z telefonu, ale teraz sobie pomyślałem, że fajnie by było mieć jakiś spoko aparat w nim żeby czasem strzelić jakąś fotkę.

Więc tak, miałbym do wydania 400 - 600 zł.

Na początku myślałem nad używanym HTC Desire 620, można go złapać za około 400 zł w jakimś fajnym stanie. Lecz coraz bardziej zagłębiając się w temat natknąłem się na takie 2 modele które mnie zaciekawiły.

- Honor 4C - 599 zł

No i dlatego budżet zwiększyłem bo te wolałbym kupić nowe z gwarancją. Od razu piszę, że nie chce Meizu M2 bo nie podobna mi się ten ich interfejs.

A co do Honora 4C to zastanawiam się czy opłaca mi się dopłacać 200 zł bo chyba nie potrzebuje aż takiego mocnego smartfona. Telefon używam głównie do facebooka, messengera, słuchania muzyki no i tak jak wspomniałem do robienia zdjęć. Na prawdę rzadko gram.

Który z tych 3 wymienionych robi najlepsze zdjęcia? I który byście mi polecili? A może zaproponujecie coś zupełnie innego (w tym miejscu nie będę ukrywał, że lubię HTC).

PS. Only android :slight_smile:

Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, że nie zanudziłem moim dosyć długim tekstem :D. 

Poszukaj okazji na Motorole Moto G drugiej generacji z LTE. W niektórych sklepach można dostać nowe egzemplarze za 400-450 zł.