Smartphone 100-200 zł Co doradzicie z używanych?

Witam,

Poszukuję jakiegoś ciekawego telefonu do przeglądania internetu, kontaktu, trochę dzwonienia, nie interesuje mnie procesor bo wiem że np. 600 MHz mi wystarcza, bardziej chodzi iż tego jest mnóstwo a ja długo nie śledziłem rynku. Jednak na pewno potrzebuję systemu android, czytelnego ekranu (aby nie gryzły się piksele kobita ma Samsunga I5500 i ekran jest dla mnie ok), dobrze jakby był w miarę dobry aparat hmm 5mpx byłoby super :wink: Więc pytanie, co polecacie, tylko proszę o opinie z kontaktu realnego z urządzeniem :slight_smile:

Pozdrawiam

Samsung i5500 jest ok? Czyli masz małe wymagania. Może być trochę ponad budżet, ale spróbuj wyhaczyć na Allegro np. Samsung Mini 2 S6500 , Sony Xperia Neo V MT11i , Sony LWW WT19i , HTC Desire C.

Tak, mam nawet bardzo małe. Bo żeby jeździć autem nie trzeba kupować najdroższego. Rynek wtórny jest obfity :slight_smile:

A te wszystkie które podałeś jednak są za drogie, ale jest jeszcze LG L3 E400, raz miałem go w ręku i całkiem ok, używane w dobrych cenach też są. Póki co to faworyt, jakieś inne propozycje? :slight_smile:

W tej cenie to dużego wyboru aż nie masz jest i5500/ HTC G1/HTC Magic. W tej cenie wyrwiesz też HTC Hero i moim zdaniem to jest dobra propozycja. Z nowszych tel może upolujesz Motorole Flipout

Jak chcesz to za 250 zł mogę puścić mojego ZTE Blade, mam nowego i leży i się kurzy.