Smartphone do 1400zł

Witam. Stoję przed wyborem nowego telefonu. Ofert jest tyle,że aż się gubię. Mam na ten cel 1400zł. Zależy mi aby miał system, dobry aparat z aparatu w N95 8GB byłem zadowolony,wi-fi to standard. Zastanawiam się nad Nokią N8 lecz ma nie za bardzo pochlebne opinie. Zdaję się na wasze propozycje. Generalnie android zbiera bardzo dobre opinie lecz ostatnio coś słyszałem o jakiejś wpadce. Także sam nie wiem już co myśleć.

Ja na twoim miejscu bym brał Samsunga Galaxy S,dobry telefon do tej ceny dostaniesz nówkę na allegro:)

z Androidem jest tak że się łączy sam z netem i trzeba mięć pakiet internetowy minimum 100 mb albo wyłączyć internet

ludzie nie wiedzą jaki telefon kupują a potem się dziwią jak spojrzą na rachunek:)

Nokia n8 coś czytałem że szybko się psuje jest coś nie tak z softem chyba …

do tego ja bym nie brał żadnego telefonu z symbianem

inne firmy już z tego systemu zrezygnowały tylko nokia go się trzyma

wg mnie ten system jest dobry dla biznesmena który od czasu do czasu na neta wejdzie,pobierze maila rozmawia i smsuje

Ja mam Samsunga Wave S8500 i tego polecam:)

W sklepie jest 3300 aplikacji ale liczba się powiększa

wyszedł też nowszy model S8530 z ekranem 3.7 cala ten co ja mam ma 3.3 cala

ale jakoś starcza

  • jego to że całkiem długo trzyma na baterii w porównaniu do androida bo telefony z tym systemem podobno trzeba często ładować …

Gdybyś trochę więcej przeznaczył to najbardziej bym ci polecał htc desire z

jego plus to fizyczna klawiatura :slight_smile:

Zobacz sobie czy ci ten się podoba jeszcze

http://www.motorola.com/Consumers/PL-PL … DEFY-PL-PL

dla mnie jego dużym plusem by było to że można go wrzucić do basenu i nic mu się nie stanie:P

w playu dostępny tanio na abonament:P

Tylko, że to miecz obosieczny - dziwnie wykonany mechanizm odsuwania. Poza tym gdy odsuwasz ekran między nim a resztą widać taśmę LCD - a to nie wróży dobrze jej trwałości. Jeśli zależy ci na dużym ekranie polecam ci HTC HD2 - sprzęt troszkę starszy, ale wciąż świetny. Co prawda jest to urządzenie z WM, ale można wgrać Androida i całkowicie wywalić Windows. I nie są to półfunkcjonalne przeróbki - Android na HD2 jest w pełni funkcjonalny i wszystko działa. Poza tym możesz też zostawić WM i odpalać Androida z karty pamięci - masz dwusystemowy telefon. :slight_smile:

Prawie każdy smartphone nie pociągnie ci długo na baterii - ja DHD ładuję codziennie - bo tego sprzętu nie da się nie używać - mój jest non-stop połączony z Internetem po 3G, często Wi-Fi, przeglądanie pełnych WWW, czasem jakiś filmik na YouTube, instalacja aplikacji, gry. No i bateria spada. Gdybym go położył to ze 3 dni by przejechał, ale… po co.

Ja proponuje SE XPERIA x10 :slight_smile: Kupiłem niedawno i bardzo dobrze się spisuje

Też całkiem fajny telefon:) tylko jeśli chodzi o wersję normalną:D

bo są jeszcze mini i pro a tamte mają małe ekrany itp:D

zobacz tutaj powinieneś dostać konkretną odpowiedź http://forum.symbianos.pl/

Tylko nie bierz nic z symbianem

ja bym brał androida,badę,iosa

Dokładnie. Symbian masakra ! Jestem posiadaczem Htc Wildfire , ostatnio dokonałem aktualizacji do andka 2.2 i całkiem ładnie chodzi :wink: .Polecam Wildfire , a jeśli chcesz dużo grać na tel. to go odradzam.Większość gier się tnie.Odradzam Ci również wszelkie telefony LG.Często w nich pada dotyk lub kalibracja.Polecam HTC Wildfire i SE x10 (jak kolega mówił tylko normalna wersja ! Nie żadne mini bo to ma malutki ekran).Pozdrawiam

Htc wildfire bym wlasnie nie bral ze wzgledu na kiepska rozdzielczosc 240 *320 juz lepiej wez htc desire

wildfire nie ma 240x320. Mam go wlasnie w reku i x10 mini przykladalem do ekranu i wyszlo , ze wildek ma ekran wielkosci calej x10 mini (bez wysunietej Qwerty) , a pisza iz x10 mini ma tez 240x320 co jest prawda. WILDFIRE NIE MA EKRANU 240X320. Pozdrawiam.

sorry , ze bez ogonkow ale pisze z tel.

off top :

Polecam opere na andka.Wlasnie ja testuje.

Stifler , nie myl wielkości ekranu z rozdzielczością, bo to dwie różne rzeczy. X10 Mini ma rozdzielczość taką samą jak Wildfire czyli 240x320. Natomiast wielkość ekranu to 2,5 cala X10 Mini i 3,2 cala w Wildfire. Co do tematu - Samsung Galaxy S lub Motorola Milestone 2. Według mnie lepszy ten drugi, bo ma sprzętową klawiaturę qwerty, ale jest odrobinę droższy patrząc na ceny na allegro.