Smartphone do 350 zł

siemka szukam taniego smartphone z andkiem najlepiej 4.2 i nowsze do internetu , muzyka i czasami gierka ekran 4 cale i żeby nie był zbytnio awaryjny

czekam na odpowiedź  

Nowy, używany?W tym budżecie może uda Ci się znaleźć LG L7II (768MB RAM, 4,3", 8Mpix aparat). Mam telefon z tej serii swiftów od ponad roku, sporo ze mną przeżył i działa bez zarzutu.

raczej nowy 

Poluj na LG L Fino, czasem zdarzają się okazje z używanymi miesiąc/dwa tygodnie, później masz podobne L65 lub L70, z używek to bezkonkurencyjny jest Samsung Galaxy S2, świetny ekran, bardzo dobra wydajność.

 

W LG L7II nawet się nie ładuj. 

a co myślicie o zopo zp 580 i czy znalazło by sie coś sensownego w kwocie do 400 zł ? ( mam na mysli 1gb ram i nowszy android  nie musi być jakiś markowy lg , samsung itp)

Dołóż 30 zł do Moto E.

Czy koniecznie musi być to telefon z androidem ? Obecnie w bardzo dobrej cenie zakupić sobie telefon Nokia Lumia 520:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6468760

Za 470 zł w jednym ze sklepów. W tej grupie cenowej jest to obecnie najlepszy wybór. Niestety ale tanie androidy będą CI się najprawdopodobniej przycinały. W przypadku Nokii  nie ma takiej opcji.

Wszystkie telefony no name odradzam. Nie będziesz zadowolony. 

widze tam też oferty za 369zł.

tak bo nie przepadam za wp a inne systemy mnie nie interesują

Nie będą, nie licząc niektórych chińczyków. To jest mit sprzed 2 lat, kiedy do 500 zł nie było czego szukać wśród telefonów z Androidem.