Smartphone do 700zł

Witam.

Właśnie sprzedałem swój obecny telefon i stanąłem przed wyborem nowego telefonu.

Kwota jaką mogę przeznaczyć to 700 max 750zł. Telefon może być używany.

Interesowałem się HTC Desire ponieważ w moim zasięgu jest w miarę świeży telefon z gwarancją.

Czy macie jakieś inne propozycje telefonów ?

Lepiej poszukaj Desire Z. O wiele nowocześniejszy. Nie wiem czy w tej cenie dostaniesz, ale może warto dołożyć parę groszy.

Samsung Galaxy Ace:)

Parę osób doradziło mi również Iphona lecz w tej cenie mało prawdopodobne jest znalezienie 3GS’a. Nie wiem czy warto się zastanawiać nad 3G ?

No ja ostatnio wziąłem ZTE Blade i powiem szczerze że jestem zaskoczony i to na duży plus. Telefon tani może, ale zawartość jest ciekawa. Płynność super i nawet gry w 3D chodzą płynnie np Asphalt 5, NFS Shift itp. To jeśli coś taniego to bym to też polecał. Wydajność podobna do SGS, choć po zmianie softu może okazać się ze wydajnością przebija go nawet (wynik quadrant, choć to jest tylko pare cyferek).

Ze swojej strony mogę polecić HTC Mozart. Za około 750zł znajdziesz na allegro lekko używany model, często z gwarancją. :slight_smile:

Dobra ten HTC mozart wszystko pięknie ładnie, ale W7 no to nie wiem co to ma być. System ni doby ni zły, ale jednak mało znany i za bardzo nie lubiany. Nie wart tej ceny i tyle lepiej Android albo blackberry.

Nie jest lubiany bo jest produktem Microsoftu i ma w nazwie Windows. System jest bardzo dobry, co prawda brakuje mu kilku rzeczy ale lada dzień wyjdzie update “Mango”, dzięki któremu WP7 nie będzie odstawał od konkurencji. :slight_smile:

Każdy używa tego co lubi. Swojego Mozarta mam od pięciu miesięcy i wiem, że moim następnym smartfonem będzie coś z WP7 na pokładzie. :slight_smile: Po prostu trafiłem na system idealny dla moich potrzeb.

do Freedom

Najbardziej boli mnie brak karty pamięci w telefonach z WP7. Nie wiem czy to już zmienili, ale to jednak brakuje tego. Dlatego to jakoś mnie odrzuca. I ten interfejs kwadratowy jakby to ująć. To jest właśnie kwestia przyzwyczajenia.

@mozilla007

Wiesz… teoretycznie rzecz biorąc, slot karty pamięci jest w każdym urządzeniu z WP7… problem w tym, że nie da się do niego dostać. :wink: (tzn. da się ale to baaaaaardzo skomplikowane) W jakimś modelu Samsunga z WP7 był normalny slot kart pamięci, nie pamiętam tylko w którym.

Ale przejrzysty, czytelny.

Telefony z WP7 typu HTC mają wlutowaną kartę pamięci - tak wygląda ich pamięć wewnętrzna.

No a jak ktoś będzie chciał sobie dopchać więcej ? No i tu nie zostawili wyboru :P. Wszystko zależy co kto lubi. Ja już się przyzwyczaiłem do androida. Miałem iShit który jak dla mnie nie jest wart tej ceny i pewnie dlatego nie chce popełniać błędu po tym pseudo telefonie, ale nie mówię że kiedyś nie zobaczę WP7.

Całkiem możliwe, że przyszłe urządzenia z Windows Phone na pokładzie będą miały “normalny” slot kart pamięci. Niedawno w sieci pojawiła się specyfikacja Nokii 900 z Windows Phone 7.5 (wprawdzie nie wiadomo czy prawdziwa). Otóż z tej specyfikacji wynika, że smartphone będzie miał 32GB pamięci wewnętrznej + możliwość rozszerzenia do 64GB za pomocą kart microSD. Imho - brzmi nieźle.

Wrócę do mojej poprzedniej wiadomości: w Samsungu Focus jest slot kart pamięci, niektóre karty z nim współpracują, lista jest na xda. Ot taka ciekawostka. :wink:

Sprawdziłem i ma slot to jest ewenement. A na forach się zorientowałem jest właśnie pokazane jak dostać się do slotu (to się wiąże z utratą gwarancji) i jakieś łatki by działała karta pamięci.