Smartphone się włącza i natychmiast wyłącza

Mam samsung galaxy mini s2 

a ja mam nokie n97 i co?

 

ps. hard reset a jak nie to flashowanie adnka

Może bateria siadła ?

Włącza w sensie ładuje się system operacyjny i wyłącza tak, że widzisz interfejs, czy jest pętla (system się nie ładuje, cały czas resetuje)? Instalowałeś jakieś modyfikacje? Spróbuj wejść w recovery:

  • Po wykonaniu tych czynności tracisz wszystkie dane (kontakty, wiadomości, aplikacje itp.) oprócz danych na pamięci masowej (zdjęcia, muzyka itd.).
  • Przytrzymaj przycisk: głośność +, głośność -, klawisz home (ten po środku), klawisz power (ten którym włączasz telefon).
  • Powinno się uruchomić recovery. W recovery poruszasz się głośność + i głośność -. Klawiszem home akceptujesz zaznaczoną opcję.
  • Przejdź do wipe data/factory reset i kliknij “Yes”.

A może bateria się zepsuła? Albo masz np. za dużo pościąganych aplikacji + za dużo smsów na tel.? Ja kiedyś tak miałem i jak sformatowałem tel. wszystko minęło.

Właśnie mam podobny problem. Używam smartphone’a HTC Hero (ten wcześniejszy model), nagle się wyłącza sam z siebie. Jeśli od razu go uruchomię to z np. 85 % baterii zrobi się 1 %, jeśli poczekam powiedzmy 5 min i go włączę - wtedy baterii zostaje jakieś 35 %. Im dłużej czekam, tym więcej baterii zostaje. Ktoś może mi to wyjaśnić i powiedzieć, co powinnam zrobić? Nie wiem czy to wina baterii, czy hero się psuje (w końcu już około 4 lat ma).

 

Jeżeli masz zapasową baterię to sprawdź sama - może wina baterii, a jak nie to zawsze możesz dać do serwisu do sprawdzenia.

@Hanuszka - 100% wina baterii.

 

Spróbuj rozładować telefon do 0% i zostawić go na całą noc pod ładowarką i tak kilka razy z rzędu.

 

Jeżeli to nie pomoże, to pozostaje tylko i wyłącznie zakup nowej baterii :slight_smile: