Smartphone typu Galaxy A5 do 800 zł

Witam, poszukuję smartfona o podobnej charakterystyce co Samsung A5 tylko nieco tańszego.

Będzie użytkowany przez kobietę, więc nie ma dużych wymagań co do gier, typu Asphalt 8 itp.

Za to dużo Twittera, FB, Snapa itp, więc fajnie jakby się nie mulił przy takim multi-taskingu.

Wymagania to ekran  co najmniej 5’’, FHD, pojemna bateria, co najmniej 2 GB RAM, 16 GB z wejściem na kartę pamięci, lub 32 niekoniecznie z kartą,

wejście na kartę micro-sim (nano odpada), Android 5+, najlepiej 6, bezproblemowa gwarancja.

Do 800zł, 1000 jeśli byłby tego naprawdę wart.

 

Na razie kandydatem nr 1 jest Xiaomi Redmi Note 3, tylko nie wiem jaki, bo się pogubiłem w wersjach i gwarancjach.

Mile widziane inne propozycje (oprócz Cubota, jednak nierozerwalnie kojarzy się z klapkami :slight_smile: )

Zdecydowanie w tej cenie Xaiomi redmi 3s 3/32 - najlepszy stosunek ceny do wydajnosci

http://www.x-kom.pl/p/331539-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-3s-32gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

Tutaj nie ma problemu gdyż gwarancja jest w Polsce :wink:

Ja polecałbym Huaweia P8 Lite. Nowego spokojnie można znaleźć do 800 zł. Moja dziewczyna posiada taki model, używa dużo snapa (za duzo), twittera, insta itp i jest bardzo zadowolona. A jeśli coś lepszego to P9 Lite.