Smartphone z Android 4.4 lub wyższym do 800zł

Szukam smartphona z dobrą baterią tak żeby trzymałą dłuzej niż jeden,dwa dni.

Moje wymagania:

wyświetlacz: 4,5-5 cala

procesor: 2 rdzenie 1GHz lub lepszy

ram: 1GB lub więcej

system: Adroid 4.4 kitkat lub wyżej

stan: nowy

nie chce żadnej chińskiej podróby, tylko jakieś markowe urządzenia

mam na to koło 800zł ale moze być i taniej

Cześć

Upieram się przy mojej Moto G. Jeśli chcesz abym Ci ją dokładnie opisał to PW:)

nie chce nic motoroli i szajsunga

A to czemu?:slight_smile:

Zaraziłem się do tych firm teraz mam LG i sobie chwale

No to możesz polować na Lg G2:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8134030

Dostał aktualizację do kit kata.

DObry telefon, nowy kupisz za 1000 zł, na allegro kupisz spokojnie za 800 zł używany albo nowy bo abonamencie.

Ewentualnie Asus Zenfone 5:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11705333

LG G2 bardzo ciekawa propozycja

A może nowy myPhone Infinity? Spełniają Twoje wymagania, świetnie wyglądają i są nowymi modelami.

Nie spełniają wymagań. MyPhone to jeden z gorszych importerów z Chin, udających polskiego producenta, i autor wyraźnie zaznaczył iż nie chce “chińczyka”.

Na Allegro nowe LG G2 chodzą od 779zł. Ja bym brał LG G2 — miałem ten model i naprawdę byłem zadowolony. :slight_smile:

Lg l90 za chyba 700 zł

No sorry, ale nie ma co porównywać LG L90 do LG G2 — nie ta liga.

Drugie forum gdzie mi polecają G2 i specyfikacja tego telefonu mi się podoba raczej go kupie. Dzięki.

Jak to mówią – będzie pan zadowolony :smiley:

  • dla LG G2 - na dniach pojawi się oficjalna aktualizacja do androida 5.0.2.

Ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

Tego ja bym nie podawał jako argument, przy obecnej jakości tego tworu od Google. 

Nie wiem o czym mówisz… na S4 mam 5.0.1, a na Z3 5.0.2 i oba telefony śmigają aż miło. Żadnych problemów.

To widocznie nie zauważasz tego. Jak na razie cały lizak jest jednym wielkim bugiem.

Jakieś uzasadnienie, przykłady, dowody itp?

Jest wiele wpisów na forach bardzo pozytywnych, więc jednak nie jest tak źle jak piszesz. Część problemów wynika z tego, że ludzie nie robią WIPE po aktualizacji jak coś jest nie tak, a to okazuje się często zbawienne.

 

Nie mam czego zauważać, bo zwyczajnie wszystko działa.

Na G2 mam już wyciek z Vodafone’a 5.0.2 i dzisiaj będę instalował oficjalne wydanie, które się pojawiło już na serwerach LG. Również nie zauważyłem żadnych problemów, telefon działa bardzo płynnie.