SmartScreen a pobierana aplikacja

Gdy za pomocą IE pobierany jest program z Internetu, filtr SmartScreen sprawdza, czy figuruje on na liście programów pobieranych przez znaczącą liczbę innych użytkowników programu Internet Explorer oraz liście programów, które zostały uznane za niebezpieczne. Jeśli nie wyświetla komunikat lik nie jest często pobierany”. Szukam rozwiązania, które sprawi, że program dostępny na stronie będzie można pobrać za pomocą IE bez tego komunikatu. Ktoś się orientuje, co powinienem zrobić, czy sprawę może rozwiązać podpis elektroniczny?

Użyć innej przeglądarki.

Ciężko zrozumiec o co Ci chodzi, bo jak Ty pobierasz ten program to filtr SmartScreen można wyłączyć, ale jak Ty umieszczasz ten program na jakiejś stronie i chcesz aby innym się ten komunikat nie pojawiał, no to tylko wystarczy aby pobrało go bardzo dużo osób :slight_smile:

 

Ok ja mogę, ale chodzi o klientów, którzy ją pobierają.

 

 

Chodzi o odczucie osoby pobierającej, taki komunikat może zostać odebrany negatywnie. Aplikacja była pobrana prawie 39 000 razy, ale najwyraźniej to za mało.

To chyba jedyne co można zrobić, przynajmniej do niczego innego jak na razie się nie dogrzebałem na stronach Microsoft’u.