SmartThings Find - co to?

Kurczę, tyle tych usług podobnych do siebie, że głowa boli. Tu mam w swoim S20 FE 5G opcję „Znajdź mój telefon” i jeszcze „SmartThings Find”. Nie za dużo tego? Nie jest to czasem to samo? To program, oprogramowanie czy potrzebny do tego jest lokalizator ala AirTag od Apple? Pytam, bo planuję zrobić film na swoim kanale YouTube nt. „Znajdź mój telefon”. Wszystko dobrze, a tu jeszcze widzę „SmartThings Find”. Warto to poruszać? Potrzebna do tego aplikacja „SmartThings”, więc czy warto to wgrywać, skoro mam „Znajdź mój telefon”?

Szkoda gadać.

Skoro planujesz kogoś edukować w ramach filmu na YT, to może warto zrobić własny „research” zamiast czekać na gotowca od kogoś z forum i powtórzyć to samo u siebie?
Rzetelność wymaga również weryfikacji uzyskanych w ten sposób informacji, więc i tak będziesz musiał poszukać tego o co pytasz u źródła.

Starter pack:


Ja posiadam tylko S20 FE 5G i starego Galaxy Core. Zatem chyba nie jestem w stanie pokazać tej funkcji - tak to rozumiem, że muszą być powiązane urządzenia od Samsunga z Androidem 8 lub nowszym, Tizen 5.5 lub Budsy. Ja nie mam smartwatcha ani słuchawek Buds, więc nie powiem o tym we filmie.