Smartwach na prezent niekoniecznie do parowania z telefonem

Cześć

Czy do 200-300zł kupię jakiś fajny smartwatch żeby służył jako zegarek dla dziewczyny? Nie musi być parowany z telefonem.

W tej cenie lepiej kup jej kolczyki.

To może smart opaska MiBand?
Ma wszystko co dziewczyna może potrzebować :smiley:

A to ile trzeba wydać żeby kupić coś sensownego?

Może pomyśl o MiBand 7 PRO. Wygląda już na zegarek a nie na opaskę. Na chwilę obecną to koszt 500zł w oficjalnym sklepie. Jako że to nowość w Polsce cena powinna trochę spaść po pierwszym bumie.

Ale oba wymagają sprawowania z telefonem.

Dodatkowo wersja europejska 7 Pro może być pozbawiona modułu NFC jak to nie gafa programistów z obsługą MasterCard w Xiaomi Pay.

Tak, sam potrzebowałem taki, który będzie długo trzymał na baterii (np. miesiąc, albo dwa), będzie widoczny dobrze na słońcu i nie będzie wymagał ruszania aby był widoczny wyświetlacz. Nie trzeba zdejmować na basenie, ma być tani jak barszcz. A jak można sobie odczytać z niego kalorie, jakieś tam ilości ruchu itd. funkcje, to niech będzie, ale nie jest to priorytetem. I kupiłem w tym celu produkt, mocno syfiastej firmy, Manta. Jest to firma, która produkuje np. myszki, potrafiące rozlecieć się jeszcze przed odpakowaniem kartonika. Ale akurat ten zegarek to chyba jeden z najlepszych produktów jaki markowali. Swój kupiłem za 60zł z wysyłką i jestem zadowolony. A widzę, że można jeszcze trafić czasami za grosze. np. tutaj mają za 50zł.

Serio, takie coś na prezent dla dziewczyny? :laughing:
To już lepiej jakiś ładny analogowy zegarek. Kwarce są dosyć tanie.

Wszystko zależy co potrzebuje. Osobiście np. oddałem wypasione zegarki, bo dla mnie coś, co trzeba ładować raz w tygodniu, to szmelc, tak samo gdy nie wyświetla ciagle godziny. A ten jest ok. Zresztą E-INK stał się znowu modny i nowsze modele, o wiele brzydsze kosztują teraz absurdalnie drogo.

Ale wcale nie są ładniejsze, kwestia gustu, E-INK na biało z czarnym atramentem jest ładny, wygląda jakbyś miał kartkę papieru na ręku. Swego czasu Sony robiło ładne, ale niestety już nie do nabycia, a nowsze modele powyżej 1000zł.

link