Smartwatch czy zegarek


(mirektopolanek) #1

Witam wszystkich.  Chciałbym sobie kupić coś nowego na rękkę. Budżet tak do 1000 zł maksymalnie. Rozważam poniższe propozycje:

http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Adriatica_A823752B3Q__A823752B3Q_-8292.html

http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Adriatica_A8149Y214QF__A8149Y214QF_-11503.html

http://zegarki-plonka.pl/603424191

 

Smartwatch w sumie bardzo mnie ciekawi. Oglądałem go już na żywo i sprzedawca zapewinał mnie,że jest wytrzymały. Jak jest jednak w rzeczywistości? Myślicie,że warto jest brać czy jednak lepiej jest zdecydwać się na klasyczny? 


(lordjahu) #2

A po co Ci zegarek czy Smartwatch ? 

Co chcesz z nim robić / do czego ma Ci służyć ? Jeśli tylko godzinę to bierz klasyka. Jeśli natomiast chcesz otrzymywać powiadomienia i często ładować to bierz smart-zegarek. 

Samsung Gear 2 będziesz ładował codziennie lub co 2 dni - zależne jak będziesz z niego korzystał. 


(mirektopolanek) #3

Oj to kiepsko jak codziennie. Myślałem, ze wystarczy ładowanie co 4-5 dni. Już i tak swój telefon ładuję codziennie ( wieczorem obowiązkowo podłączony jest do kabla ponieważ pada). 

Po prostu potrzebuje czegoś wygodnego na co dzień na rękę aby pasowało głównie do casualowego stylu, do biegaina oraz do roboty. Dobrze równiez jakby nie gryzło sie z gajerkiem bo czasami trzeba nałożyć.

Co sądzicisz o firmie Adriatica? 


(daro-75) #4

Według mnie teraz to taka podstawa smartwatch :stuck_out_tongue: ja bym mimo wszystko pomyslał o jakimś , sam ostatnio się nad tym zastanawiałem i zdecydowałem się na smartwatcha, w sumie to w sferisie mnie namówili na huaweia watcha srebrnego na prmocji :slight_smile: ładuje go tak co drugi dzień.


(Krzysztof Nowak) #5

Dla mnie smartwatch to bardzo fajne urządzenie ułatwia :slight_smile:

http://www.x-kom.pl/p/258752-smartwatch-samsung-gear-s2-sm-r7200-czarny.html

W tej cenie już dostaniesz naprawdę dobry zegareczek, dobry wyświetlacz + jest wodoodporny :wink:


(daro-75) #6

o tak ten Samsung też jest bardzo fajny :slight_smile: Tak zdecydowanie smartwatch to fajny gadżet i przynajmniej mi i żonie pomaga w zdrowym stylu życia - czytaj: motywuje do spacerów :stuck_out_tongue: