Smartwatch do 1000 zł


(mirektopolanek) #1

Co w tej cenie będzie najlepsze? 


(Krzysztof Nowak) #2

W tej cenie warto zastanowić sie nad

http://www.x-kom.pl/p/258752-smartwatch-samsung-gear-s2-sm-r7200-czarny.html

Zegarek działa w oparciu o system operacyjny Tizen OS i posiada ogromny jak na takie urządzenie ekran Super AMOLED. Warto tutaj powiedzieć że jest wodoodporny. 


(mirektopolanek) #3

Jest niezły. Aktualnie biorę pod uwagę własnie tego samsunga. Z kolei mój brat twierdzi,że smartwatch to kiepskie rozwiązanie oraz,że lepiej jest zdecydowac się na jakiś dobry zegarek. 

Podsunął mi coś takiego od Doxy:

http://www.zegarek-doxa.pl/zegarki-meskie/doxa-sport-trofeo-285-10-043-10-2851004310/

W sumie cena jest podobna. Co będzie sensowniejsze ? 


(Krzysztof Nowak) #4

Mi osobiście bardziej się podobają klasyczne na pasku skórzanym :wink: ale co kto lubi.


(o.zio) #5

Zależy, do czego chcesz wykorzystywać smartwatcha lub zegarek - nie da się, nie znając Twoich potrzeb i upodobań jakoś obiektywnie stwierdzić, które z tych urządzeń jest “lepsze” lub gorsze. Gear S2 od Samsunga w wersji sportowej (tej podlinkowanej wcześniej) ma ograniczony wybór pasków tylko do tych samsungowych, ze specjalnym zapięciem.

 

Jeśli chcesz pogodzić możliwości smartzegarka ze stylem zegarka klasycznego, może warto poszukać takiego modelu smart, który ma łatwiej wymienne paski (na klasyczne teleskopy), dzięki czemu po dokupieniu niemal jakiegokolwiek paska u zegarmistrza dopasujesz go wizualnie do swojego stylu.


(hubert987) #6

to zależy od cb, na co liczysz.

ja bym wybrał moto 360 2gen bo jest chyba najładniejszy ze wszystkich smartwhaców istniejących na świecie ;-) link

mój kolega ma s2 classic ogólnie spoko konstrukcja, możesz brać


(daro-75) #7

ja ostatnio wypatrzyłem w sferisie smartwatch tomtoma, kosztował coś koło tysiaka właśnie cały czarnyi tak się zastanawiam co to warte :P 

Co prawda mi się też bardziej podobają z okrągłą tarczą o bardziej klasycznym wyglądzie ale ten mnie zaciekawił i nawet mi się spodoba


(o.zio) #8

Mam Moto 360v2 i wszystko mi w nim pasuje, płynnie obsługuje wszystkie funkcje, których od Smartwatcha wymagam. Chodzą plotki, że otrzyma Androida Wear 2 w przyszłym roku, na co faktycznie może być szansa, skoro Lenovo zasugerowało, że na razie nowego zegarka nie planuje robić (więc może zajmą się aktualizacją ich obecnego, czyli właśnie 360v2). Oby :smiley: