Smartwatch lub zegarek z gps

Cześć mam pytanie jaki nie drogi smartwatch lub zegarek hybrydowy polecacie, aby posiadał gps (najlepiej chyba z wysokościomierzem) chodzi głównie o przydatność podczas aktywności fizycznych / wędrówek górskich ??

Chcesz ładować go codziennie czy w połowie dnia ?

1 polubienie

“Niedrogi” to jaka kwota dla Ciebie? Ogólnie do sportu to wg. mnie najlepsze są zegarki Garmin, ale za taki najtańszy trzeba dać z 450 zł.

Sportowy zegarek to wiadomo że Garmin. Baterie trzyma długo (jeden z najdłuższych na rynku). Wiadomo że też czujniki w miare dobre bo zegarek jest usytuowany głównie na dział sportowy. Ja bym Ci mógł polecić Garmina 235

Ja również polecałbym zegarki z firmy Garmin. Mam takiego od 2 lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli ktoś uprawia sport regularnie i nie jest to chwilowy kaprys, że się tak wyrażę to naprawdę warto zainwestować w lepszy zegarek.

Polecam Garmin Forerunner 230 najtańszy z Garmin z GPS + GLONASS

ja wiem czy taki najtańszy https://www.sferis.pl/zegarek-sportowy-garmin-forerunner-230-czarno-zolty-forerunner-230-czarn-zolt-p504003 :smiley: Szczerze to 235 chyba jest lepszy od 230. Te zegarki nie maja bluetootha wiec może być problem z kompatybilnością telefonu i przesyłem powiadomień z telefonu.

Dla mnie zdecydowanie Garmin 235, korzystam od trzech miesięcy. Zegarek spełnia wszystkie moje oczekiwania,jestem mega zadowolony.