[SMF] Kilka pytan

Witam

Mam kilka pytań co do szablonu. Chciałem parę rzeczy dodać i parę usunąć. A oto pytania:

  1. Jak dodać na stronie www.ppp-cs.pl jeszcze jedno menu takie jak jest pod banerem górnym nad tym banerem do którego będe mógł podłączyć swoje linki ?

  2. Jak dodać tabele do której będę mógł wpisać to co chce. Chodzi mi oto aby ona była nad tabelami z kategoriami forum, miała taką samą szerokość jak tabele z forum, jeżeli chodzi o wysokość to żeby była zmienna i zależna od ilości danych w tej tabeli oraz zeby nazwa tej tabeli wyglądała jak nazwa danej kategorii for czyli żebym mógł wpisać tam swój tytuł oraz żeby pod tym tytułem było tło takie jak jest pod tytułem kategorii?

  3. Zeby nie było plików graficznych takich jak maintab_first.gif które sa tłem dla opcji takich jak “Odpowiedz” itd. a zamiast napisanych tych poleceń wstawić swoje wykonane obrazki które by działały jak polecenia tekstowe?

Jeżeli jakieś pytanie było by nie zrozumiałem to przepraszam. Proszę napisać a zaraz je rozwinę i dam tyle informacji abyście mi pomogli.

Z góry Dziękuję

Pozdrawiam