Śmieci typu qvo6, lollipop itp

Witam. Ostatnio instalowałem nową wersję WinRARA i chyba musiałem coś tam nieodznaczyć i zainstalowało mi się jakieś qvo6, czytam że to jakieś śmieci, narzędzia hakerskie czy coś w tym stylu. Dodatkowo pozmieniało strony startowe w przeglądarkach, wyszukiwarkę Google itp. Odinstalowałem z “programy i funkcje” w panelu sterowania to co mi się wydawało niepotrzebne, ale problem pozostał. Bardzo proszę o jakieś instrukcje jak usunąć to dziadostwo. Dodatkowo miałem takie coś jak lollipop.exe. Z tego co czytałem to też jakiś śmieć, tym bardziej, że nic takiego nie instalowałem. To się jakoś usunęło, ale pewności czy całkowicie to nie mam, także prosiłbym o sprawdzenie czy nie ma moim kompie jakiegoś syfu. Oczywiście wszelkie logi itp. będą zamieszczał zgodnie z instrukcjami osoby, która będzie chciała mi pomóc. Zatem proszę o rady co na początek… Z góry dzięki.

Pokaż logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Log OTL Extras.txt: http://www.wklej.org/id/1024136/

Log OTL.txt: http://www.wklej.org/id/1024138/

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Odinstaluj.

Przy pierwszej próbie wykonania skryptu OTL komp się zawiesił. Nie szło nic zrobić, musiałem zresetować, później było OK. Wykonałem wszystkie polecenia. Po drodze dostałem dwa logi:

Adwcleaner usuwanie: http://www.wklej.org/id/1024287/

OTL skrypt: http://www.wklej.org/id/1024288/

Znikły te dziadostwa, więc myślę, że już OK? Wielkie dzięki za pomoc.