Śmierć Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Myślę, że informacja o tym pomimo braku związku z “programami” powinna pojawić się na stronie.

Dokładnie, każdy szanujący się portal internetowy powinien poinformować o tym swoich użytkowników.

Macie racje !

To tragedia narodowa o której powinno być napisane na głównej w aktualnościach…

Stała się wielka, niewyobrażalna wręcz tragedia… Trudno wyrazić smutek, żal, rozpacz… Brak słów… Mimo wszystko musimy jednak pamiętać, że dobreprogramy nie są serwisem stricte informacyjnym, taki wpis nie miałby zresztą żadnego informacyjnego wymiaru ponieważ wszystkie stacje telewizyjnie, radiowe, portale informacyjne przekazują cały czas tą tragiczną wiadomość… Nie widzimy więc sensu publikowania takiego wpisu na stronie głównej.

Natychmiast po potwierdzeniu tych tragicznych informacji zarówno vortal jak i forum przybrały żałobny wygląd, wyłączone zostały bannery na forum i na stronie głównej vortalu, myślę, że są to działania adekwatne do tego co się wydarzyło… Nawet jeżeli ktoś nie wiedziałby co się wydarzyło (trudno mi wyobrazić sobie aby był jeszcze ktoś taki) to po kliknięciu na żałobną wstążkę zostanie przekierowany do informacji w portalu tvn24.pl…

Nie chcę prowadzić dyskusji na ten temat, bo to trochę niestosowne, ale po śmierci jednego z moderatorów była informacja. Poza tym - dysponujecie już taką oglądalnością, że owszem już jesteście portalem informacyjnym (przynajmniej dla mnie). No i to był prezydent, a na dobrą sprawę to pół naszego Państwa.

Jesteśmy portalem informacyjnym w zakresie informatyki. W przypadku śmierci Śp. Krzysztofa, Asteriska - naszego moderatora, mieliśmy do czynienia z sytuacją kiedy należało tą informację przekazać bo wszystkie media o tym nie mówiły. Tu jest inaczej nie ma więc sensu aby tą wiadomość powielać… Wydarzyła się olbrzymia tragedia i myślę, że powzięte przez nas symbole są adekwatne do jej rozmiaru i naszego żalu… Tak jak pisał Frog w innym temacie proszę aby w tej trudnej chwili zdobyć się na więcej zadumy i refleksji…

Uważam, że dalsze prowadzenie jałowych dyskusji na ten temat jest nie na miejscu… Temat zamykam.

Jeżeli ktoś czuje potrzebę rozmowy, złożenia kondolencji w obliczu tego co się wydarzyło może skorzystać z wątku:

katastrofa-samolotu-prezydentem-t391283-45.html