Śmieszne ceny pendrive !?

Znalazłem na allegro takie coś :

http://allegro.pl/item410104538_salon_k … _24h_.html

Pendrive 1GB za 7.77 zł . Czy to nie jest jakiś szajs z chin ??

Ja bym nie ryzykował,a wogóle przesyłka droższa niż ten pendrive. :smiley: :stuck_out_tongue:

Nie chciałbym tu faworyzować żadnych sklepów komputerowych ale np tu: http://proline.pl/sklep.php?prodid=KING+USB+1GB+DT100 ten sam pendrive jest za 15 zł więc cena na allegro jest jak najbardziej możliwa :wink:

Tylko oczywiście nie spodziewaj się po nim super szybkich transferów jakie posiadają droższe urządzenia :slight_smile:

Czytałem na innej aukcji że właśnie nadrabiają kosztami wysyłki .

A ma ktoś podobny pendrive ?

Są jakieś problemy?

Ha, mam taki sam pendrive tylko że 4GB kupiłem go w sklepie AVANS zapłaciłem za niego 50,00zł dnia 12.05.2008r. Mam jeszcze paragon (gwarancja).

Problemów nigdy z nim nie miałem, tzn. ani razu nie musiałem go formatować. Transfer średnio, ale za tą cenę pendrive, ok, polecam.

Miałem kiedyś pendrive z tej firmy, ale inny model również z tej niższej półki i dość kiepskiej jakości był plastik z jakiego było wykonane urządzenie. Ale ogólnie problemów od strony technicznej mi nie sprawiał tylko długo czekało się na wgranie danych na nośnik :wink:

Ciężko spojrzeć do opinie do podobnych transakcji :?:

Proszę tu masz komentarze o tym sprzęcie: LINK.

Moim zdaniem jest dużo lepszy niż niektóre pendriv’y SanDisk’a, które trzeba co jakiś czas formatować bo nie da się z nich danych odczytać , spotkałem się z dwoma pendrakami SD i ten problem był w obydwu przypadkach co jakiś czas format a z tym Kingstonem tego problemu nie mam.

Moja mama ma taki tylko że 4GB nie sprawia on żadnych problemów. Nie był kupiony w necie tylko w normalnym sklepie. Transfer jest troche niższy niż w drogich urządzeniach, ale jeżeli ktoś bardzo potrzebuje taniego pena do użytku domowego powinien starczyć :slight_smile:

ja tego pendriva w maju kupiłem za 14 zł, a na allegro był za 10 zł.

ja za 4 GB zapłaciłem 10 zł na allegro

Nie masz się co dziwić w końcu to tylko 1 GB i to nie z górnej półki

Znalazłem 2Gb za nie całe 9 zł i ma nagrany jakiś film " Droga do EURO ".

Nie jestem pewien czy kupować , potrzebuje 1Gb aby nagrać Ubuntu i 2 Gb na własne pliki .

Poszukam jeszcze w mieście niedawno otworzyli nowy sklep komputerowy niedaleko mnie

ja kupiłem nowego z proline 1gb kingston za 15zł i jak ostatnio sprawdzałem to nie działa… możliwe że dlatego bo upad :stuck_out_tongue:

Nie wierzę że od upadku się rozwalił, musiał być fabrycznie uszkodzony.

Mój mi kilka razy upadł i wszystko jest ok, na dworzu został na noc w motorze ok. 5-8st. i działa do tej pory.

wrrr rok temu dałem 150zł za pedzio drive’a pentagram 1gb… :evil:

Ja pamiętam jak brat kupował Kingston 'a 128Mb za 299zł :lol: tak że nie narzekaj (kiedy to było nie jestem w stanie określić… ale dawno … :oops: )

To jeszcze dodam, że mój tato wciąż ma gdzieś pendrive’a 64mb, gdy go dostał jego wartość wynosiła paręset zł =D>

mam tego pendrive o którym mowa , tanie , w plastiku ale diode ma:D transferów może nie ma super ale mi wystarczy: )

Mam takiego pendrive 1gb i 2gb nie ma żanych problemów.