Śmieszne treści opisu na Aukcjach

Witojcie

Heh przeglądając aukcje Allegro, natrafiłem na aukcje z telefonem gdzie sprzedający w wyrzerpujący sposób opisał przedmiot który sprzedaje.

Sami zobaczcie :slight_smile:

aukcjams6.th.jpg

Powiedzcie Mi co sprzedający miał na myśli opisując przedmiot :stuck_out_tongue:

Jeśli macie coś innego z zabawnymi treściami na aukcjach, to proszę wstawić.

heh no niezłe gdyby nie to ze po nr aukcji mozna zobaczyc na allegro pełną wersje tegoz screen na zywo hmmm i nie tylko cała aukcjee mozemy zobaczyc

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 2:10

i nie wiem czy to takie smieszne a co inni sprzedają to chyba ich sprawa a to ze pokazujesz to na tym forum mówi mi ze masz troszecze za małą wyobraznie i nie traktujesz innych w odpowiedni sposób nie mam pojecia po co dałes screen jeszcze na dodatek z nr aukcji wytłumaczysz to jakos po jakiego tak robisz bezmyslnie

Krzynio@2@

Tutaj nie chodzi o to, że sprzedaje Telefon, tylko o treść jaką zamieścił w opisie Aukcji… Jak masz napisać Telefon dla chłopaka i to wszystko to lepiej nic nie pisać niż wypisywać takie rzeczy :stuck_out_tongue:

Edit Photo - Numer aukcji usunięty

Witheld ty to jesteś :smiley: wiesz jaki nie musze nawet pisać wszyscy z resztą co widzeli twój temat sa na pewno tego samego zdania co ja :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: co w tym takiego śmiesznego ze ktoś zrobił taki opis a nie inny.wytłumaczysz nam??? chętnie przeczytamy coś z twojej strony.pozdro :smiley: :smiley:

Właśnie.

Też się zastanawiam co w tym śmiesznego…

Takich aukcji jest bardzo dużo. Od kiedy masz do czynienia z serwisem Allegro?

fotelvv2.jpg

Może to was rozweseli, musicie mieć skojarzenia :stuck_out_tongue:

Wczoraj widziałem aukcje telefonu zatytuowaną “Super k700i w idealnym stanie”

A w opisie piszę, że ma rozbity i rozlany wyświetlacz. Ludzie są tępi jednak :x

Morgen

Do czynienia mam długo - Chcesz zobaczyć moje Aukcje i treść opisów?

Nawet karolzet przyznaje, jacy są ludzie :smiley:

wiesz zastanawiam sie po jakiego groma nawet nr aukcji nie zakryłes a inne zeczy tak przeciez po nr aukcji mozna dojsc chyba troche przesadziłes a co do smiesznosci tego to jakos mało mnie smieszy:P

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 23:37

jak ludzi troche zobaczy ło to wtedy poomyslałes by zakryc nr aukcji heh a raczej po moim komencie :stuck_out_tongue: