Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

Dorobił się, złodziej…

15 dni to ma twórca cracka do testowania kompa @Nebilet.
:mask:

1 polubienie

Po takiej informacji, światełko w głowie powinno zapalić się. Ludzie nacinają się wciąż.

Nie dziwi nic, jeno śmieszy roflmao
Program czysty.
Nebilet miał pecha, bo źle trafił. Patcher - a w życiu bym nie uruchomił, ale patrzę - taki Kaspersky, Avira, nawet DrWeb, czy Clam pokazują, że czysty - istna komedia i samoocena tych wiodących antywirusów :stuck_out_tongue_winking_eye:
https://www.virustotal.com/gui/file/ec80b2a84561b33c42e80d6c8662225e0b568e87d9f96b36478974c29404f008/detection

Cy jest możliwe cofanie się w czasie dzisiaj - 18 kwietnia?
Fota170

Skąd wiesz że nie mieszka w Rosji (10 stref czasowych)?

Może się teleportuje? Kto to znaju? OLX umu nie maju…

Mam drugą perełkę - oto moja naprawa roflmao
Od wczoraj miałem problem z optiplex 780, bo wentylator zaczął zgrzytać i był za głośny. A - pomyślałem - Uruchomię laptop! Komputer dostał średniego kopa w dół obudowy, przesunął się pod ścianę i ucichł. Teraz cacy chodzi :wink:

Tak to się Rubiny naprawiało :rofl:

1 polubienie

Myśle jakby tak zadzwonić do developera i na bezczelnego powiedzieć “ściągnąłem grę z torrentów i nie mam klucza, dacie?”

Jedź do Japonii (jak odblokują wizy), wykup jakieś kablowe łącze i wrzuć na YT wideo 10 GiB.

Powiedzą ci że banują neta bo pobrałeś 20 płyt CD torrentów (nawet nie wiedzą w którą stronę dane poszły…).

Współczuję im w takim razie. To tylko moja sprawa do czego wykorzystuję internet i ile danych miesięcznie zużywam. Na szczęście w Polsce nie ma takiego problemu.

DP to baner. Śmieszne:

1 polubienie

Czy jest sens szukania piksela który (ewentualnie) wyleciał przez firankę? :joy:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3697106.html


:joy:

2 polubienia

Miał dość użytkownika, postanowił wylecieć przez okno.

Komp się odwraca do góry nogami:

Boguś - echch… Ta Hanka…

2 polubienia

Ale jazda volkswagena! :wink:



A później dlaczego ludzie niemili, jak jasno napisane…