SMS do Niemiec

Witam jade do niemiec na pare dni i jak mam komórke w sieci orange z niemiec do polski smsy będą kosztowały mnie do innych uzytkowników orange by wysyłać do polski tyle samo czy całkiem inny cennik jest?

Jak to jest z smsami i dzwonieniem z niemiec do polski?

http://www.orange.pl/portal/map/map/dis … 8904624551

Ktoś mi gadał ze dzwonienie jest drogie a jak tam bez romingu nurmalnie smsa bym wysłał to nie kosztuje 15 groszy tylko wiecej czy jak? Nie jest tak ze smy nurmalnie mozna wysyłać?

Do kosztu smsa trzeba doliczyć koszty usługi roamingowej.

Nie wiem jak dla Orange, ale ja dla Plus GSM miałem stawke 9zł/min i 1.50/sms … gdy normalnie jest to 78gr i 20gr.

W Plusie sms do innego kraju kosztuje 50gr :wink:

W abonamencie, a ja miałem simplusa. Sorki za nieścisłość. :slight_smile:

w orange koszt sms to 2 zł a poł 5zł poza granicą

Czyli ktoś mi że powiedził poprostu ze smsy sa nurmalnie w orange a tak jak wysle do polski to 2zła jak do mnie ktoś to też a jak z internetu wysle dojdzie?

portagen a czy jak kupie starter plusa czy będę miał smsy po 50gr i jak z polski będą wysylać też po 50gr będzie.

a masz tela bez simlocka?? bo jak tak to kupisz starter niemieckiej sieci i to będzie najbardziej opłacalne , kupisz vodafone(prepaid) za 10 euro i na początek masz 5 euro a po zarejestrowaniu się na stronie vodafone dostajesz też 5 euro czyli razem 10 do wygadania i na sms-y.

I do polski po ile są smsy a jak ktoś chce z polski do mnie to jaki koszt. No i ten simplus są po 50gr smsy

Jak kupisz starter plusa to będziesz miał 9zł/minute i 1.50/sms.

W Vodafone Zwei z tego co wiem to chyba 20 lub 30 eurocentów sms do polski kosztował ~1zł … myśle, że kolega ma racje, że bardziej sie opłaca.

Z polski na numer Vodafone sms będzie kosztował tyle, co w cenniku za granice na niemiecki numer.

Z bramki sms dochodziły mi sms na plusa, ale nie wszystkie. Jak wysyłali z polski sms do mnie, z komórki, to płacili jak w sieci w kraju.