SMS do Niemiec

(Meteo17) #1

Witam jade do niemiec na pare dni i jak mam komórke w sieci orange z niemiec do polski smsy będą kosztowały mnie do innych uzytkowników orange by wysyłać do polski tyle samo czy całkiem inny cennik jest?

Jak to jest z smsami i dzwonieniem z niemiec do polski?

(Nowy10) #2

http://www.orange.pl/portal/map/map/dis ... 8904624551

(Meteo17) #3

Ktoś mi gadał ze dzwonienie jest drogie a jak tam bez romingu nurmalnie smsa bym wysłał to nie kosztuje 15 groszy tylko wiecej czy jak? Nie jest tak ze smy nurmalnie mozna wysyłać?

(Por7ag3n) #4

Do kosztu smsa trzeba doliczyć koszty usługi roamingowej.

Nie wiem jak dla Orange, ale ja dla Plus GSM miałem stawke 9zł/min i 1.50/sms ... gdy normalnie jest to 78gr i 20gr.

(Gutek) #5

W Plusie sms do innego kraju kosztuje 50gr :wink:

(Por7ag3n) #6

W abonamencie, a ja miałem simplusa. Sorki za nieścisłość. :slight_smile:

(Komy123) #7

w orange koszt sms to 2 zł a poł 5zł poza granicą

(Meteo17) #8

Czyli ktoś mi że powiedził poprostu ze smsy sa nurmalnie w orange a tak jak wysle do polski to 2zła jak do mnie ktoś to też a jak z internetu wysle dojdzie?

portagen a czy jak kupie starter plusa czy będę miał smsy po 50gr i jak z polski będą wysylać też po 50gr będzie.

(Zbych ) #9

a masz tela bez simlocka?? bo jak tak to kupisz starter niemieckiej sieci i to będzie najbardziej opłacalne , kupisz vodafone(prepaid) za 10 euro i na początek masz 5 euro a po zarejestrowaniu się na stronie vodafone dostajesz też 5 euro czyli razem 10 do wygadania i na sms-y.

(Meteo17) #10

I do polski po ile są smsy a jak ktoś chce z polski do mnie to jaki koszt. No i ten simplus są po 50gr smsy

(Por7ag3n) #11

Jak kupisz starter plusa to będziesz miał 9zł/minute i 1.50/sms.

W Vodafone Zwei z tego co wiem to chyba 20 lub 30 eurocentów sms do polski kosztował ~1zł ... myśle, że kolega ma racje, że bardziej sie opłaca.

Z polski na numer Vodafone sms będzie kosztował tyle, co w cenniku za granice na niemiecki numer.

Z bramki sms dochodziły mi sms na plusa, ale nie wszystkie. Jak wysyłali z polski sms do mnie, z komórki, to płacili jak w sieci w kraju.