Sms na koszt odbiorcy - jest coś takiego?

jak wyzej. Jest coś takiego w ogóle? Prosiłbym o nr pod jaki trzeba wysłać sms, koszt takiego smsa lub link do oferty operatora, gdzie coś o tym jest. Ja szukałem i nic nie znalazłem.

Tel mam w plusie. Osoba która mialaby mi go wysłać też.

matteusz015 , nie SMS’a na koszt odbiorcy nie ma jest tylko takie cos jak rozmowa na koszt odbiorcy :slight_smile:

są przecież bramki sms, to po co się bawic w takie niestworzone rzeczy?

a po to ze zeby wysłać z bramki trzeba siedzieć przy kompie. Chodzi o to żeby można go było wysłać w każdej chwili. Tak jak połączenia Pay4Me: dzwonisz na jakis tam numer i druga osoba musi tylko zaakceptować połączenie.

no to takiej opcji o którą pytasz nie ma. Chyba że wejdziesz w internet na telefonie i wyślesz sms-a z bramki :smiley: (jeszcze tego nie testowałem :P) ale nie wiem, czy to Cię nie wyjdzie czasami drożej… zależy z czego masz i ile za ten internet.

tak tez myslalem. dzieki za odzew.

a jednak :smiley:

jeszcze to nie działa, poza tym, potrzebny jest dostęp do komputera :stuck_out_tongue:

zmień sieć na orange tam jest sms-sos wysyłasz sms pod bezpłatny numer 800 w treści piszesz numer tego z kim chcesz sie skontaktować on dostaje sms od sieci i do ciebie odpowiada-sprawdzi może jest tak i w plusie