Sms - nadawca adidas - spam - jak zablokować


(folusek) #1

Witam, wczoraj miałem nie miłą sytuację ponieważ dostałem sms od nadawcy Adidas której nigdy nie zamawiałem i nigdy nie podawałem w takich sklepach moich danych , a już w ogóle nie byłem w jakieś Galerii Twierdza bo nie ma w moim mieście takiej Galerii ani nie mam na imię Anno !!

oto cały tekst tego sms-a ...

Anno, ten SMS uprawnia Cie do otrzymania Piłki Euro 2012 przy zakupie produktow za 150zl - Sklep Adidas Galeria Twierdza. Zapraszamy po odbior do 22.04!

w polu nadawcy jest Adidas

Jak sie tego pozbyć na zawsze by nigdy od nich nie dostawać takich reklam , mam telefon w Play i mam u nich wszystko zablokowane jeśli chodzi o sms Premium od zawsze


(Nokusiapl) #2

To spróbuj jeszcze raz może wysłać SMSa o treści STOP na numer 252. :wink:


(fiesta) #3

folusek , proszę zlikwidować efekt "zacięcia" Caps Locka w tytule wątku.

Zignorowanie prośby będzie skutkować przeniesieniem wątku do śmietnika.


(folusek) #4

właśnie że na numer 252 o treści STOP w Play nie wyłącza smsów :

Czego nie blokuje STOP SPAM?

Do klienta cały czas doręczane będą SMSy wysyłane z pozostałych numerów skróconych oraz tekstowych nadpisów (gdzie nadawcą zamiast numeru jest nazwa), czyli np. bankowe kody jednorazowe, powiadomienia wysyłane m.in. przez placówki medyczne, czy też informacje o specjalnych promocjach i ofertach np. z programów lojalnościowych, w których klient jest zarejestrowany. Do klienta doręczane będą także wiadomości z zamówionymi Prenumeratami SMS (numer skrócone zaczynające się od cyfry 5 i 6) Usługa blokuje tylko wysyłane SMSy. MMSy będą dostarczane do klienta.

numery skrócone blokowane

http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_uslugi_Stop_Spam.pdf