Sms z internetu do Orange

znajoma osoba ma Orange i jak wysylam sms z internetu to pisze ze nie mozna wyslac sms-a pozieważ osobana nie ma aktywowanej funkcji sms z internetu czy idzie to jakos “obejść”

obawiam się, że nie, bo zgodnie z prawem (chyba) ta osoba musi wyrazić zgodę na odbiór SMSów z internetu (np. wysyłając SMS na jakiś tam numer)

Możesz porwać telefon odbiorcy i aktywować tę usługę, ale nie polecam…

:smiley: jakiś może bardziej racjonalny sposób bym prosił :smiley:

Jeśli masz telefon z Orange to załóż konto na Orange.pl i wysyłaj stamtąd (nie z publicznej bramki)

Możesz użyć socjotechniki i wymusić na tej osobie, aby sama wysłała SMS aktywujący tą usługę. Pociśnij jakiś kit, że to promocja, w której może wygrać wczasy na Kanarach:) Podejrzewam że się nabierze, tylko musisz to odpowiednio rozegrać.

c3x a nie wystarczy jej poprosić, zamiast robić kogoś w balona? :evil:

boczi to zależy co to za osoba i jaka sytuacja. Zakładam że kolega realmadrit;) chce komuś zrobić miłą niespodziankę :wink: Bo jeśli chce zasypywać tą osobę dużą ilością niemiłych SMSów, to nie pochwalam sposobu podanego przeze mnie.

c3x nie chce obsypywac ja sms-ami a zrobiłem tak jak powiedzial mi BOCZI i jest spoko tylko troche malo sms-ów do wysłania:)

Dzieki