Sms'y z gg - numer nadawcy sms'a

Witam

Od pewnego czasu dostaję jakieś smsy pochodzące z gg. Nie są to treści obraźliwe ani nic w tym stylu. Problem w tym, że osoba wysyłająca je, najprawdopodobniej myli mój numer z jakimś innym.

Moję pytanie brzmi: czy jest jakikolwiek sposób kontaktu: “pomiędzy mną -> a nadawcą smsów” ? bo numer nadawcy zwykły nie jest… przykladowo wyglada on tak: 102343253454 itp itd etc…

czy ktoś może poradzić mi coś w tej sprawie? :slight_smile:

Czekam i pozdrawiam

Z tego, co wiem, można użyć w telefonie funkcji “Odpisz”. Kiedyś mój kolega z przyzwyczajenia użył funkcji “Odpisz” na mój sms wysłany z gg i wiadomość pojawiła się u mnie na komunikatorze tzn. wyświetliło komunikat o dostępnej wiadomości sms (w tym samym miejscu, w którym pojawia się komunikat o dostępności danego użytkownika - nad paskiem zadań). Spróbuj tak zrobić (napisz, że to pomyłka). Może to rozwiąże problem :slight_smile: Pozdrawiam.

Bezpośrednio na ten numer 1515252634 itd mogą odpisać tylko osoby mające komórkę w Orange - taki się w GG wyświetla komunikat gdy się wysyła pierwszy raz sms-a z GG po instalacji tego komunikatora.