SMSy z komputera na komórkę przenieść

Witam. Mam taki nietypowy problem. Opiszę go w miarę dokładnie.

Dokładnie nie pamiętam, ale gdzieś w lutym rok temu kupiłem sobie NOKIĘ 6100 i kabel DKU-5 do przesyłania plików. I część smsów zapisywałem sobie w archiwum. Gdy miałem ich dosyć dużo w telefonie to przenosiłem je na komputer do folderu “SMSy”. I tak robiłem gdy widziałem że zapełnia mi się skrzynka. Następnie bodajże w październiku kupiłem sobie NOKIĘ 6080 i robiłem to samo jak z NOKIĄ 6100. Gdy miałem już dużo smsów w archiwum przenosiłem je na komputer za pomocą kabla. Zaznaczam tu że od początku korzystam z oprogramowania PC Suite i to za jego pomocą przenoszę smsy na dysk twardy mojego komputera. W grudniu ubiegłego roku miałem formatowany komputer i oczywiście wszystkie smsy przegrałem sobie na płytę CD i później po zainstalowaniu na nowo systemu XP (w końcu legalny) smsy zgrałem z płyty CD na komputer i wgrałem program PC Suite. I tutaj proszę dokładnie zrozumieć moją myśl:

Dajmy na to mamy smsa o treści: “Cześć Marek, co u Ciebie?”

I przed formatowaniem komputera plik smsa który miałem na komputerze był o nazwie: “Cześć Marek co u…”.

Teraz gdy ten plik z smsem przegrałem z płyty CD na komputer nazwa pliku zmieniła się na dokładnie nie pamiętam ale np. “00020005”.

Wracamy do dzisiejszego dnia. Na końcu grudnia kupiłem sobie NOKIĘ 6300 i zauważyłem że mogę w niej zmieścić mnóstwo smsów. Co mnie bardzo ucieszyło. Kupiłem sobie dziś kabel do tej NOKII (oryginalny) i pobrałem najnowsze oprogramowanie PC Suite. I zdecydowałem się przenieść wszystkie smsy z komputera do telefonu do folderu np. “Marek”. Gdy przeniosę smsy z komórki na komputer to oczywiście one są o nazwie takiej jak zaczyna się dany sms (opisane wyżej). Jednak smsy, te które już wcześniej przenosiłem z NOKII 6100 i 6080 są o nazwie składającej się z cyfr, tak jak to opisałem wyżej. I dzieje się tak, że tych właśnie smsów nie mogę przenieść do folderu “Marek” czy innego np. “Wiadomości zapisane”. Jak mogę to zmienić, prosiłbym bardzo o pomoc, będę bardzo wdzięczny.