SMSy z Nokii 2600 na komputer

Potrzebuję pilnie przesłać smsy w orginale z tego typu komórki na komputer. Będzie to potrzebne w rozprawie sądowej , dlatego raczej nie mogę tego przepisać (bo nie udowodnię że było to wysyłane z tamtego numeru). Proszę pomóżcie , bo kompletnie nie wiem jak to zrobić.

Kabel USB? Bluetooth? (o ile ma go TA nokia)

Innych pomysłów nie mam :stuck_out_tongue:

Kabla brak , bluetooth brak , podczerwień brak. Myślałem nad przesyłaniem smsem ale to straci wtedy ważność (nie będzie widać numeru od którego pierwotnie przyszedł sms).

No to nie mam innych pomysłów.

Idz do sklepu i kup kabel jeżeli ma iść to jako dowód w sprawie sądowej to warto to mieć.

To niestety inaczej się nie da. :stuck_out_tongue: Na pewno korzystając z twojego telefonu.

Ale mam pomysł: Jeśli SMS jest zapisany w pamięci telefonu, przenieś go na pamięć SIM.

Następnie włóż karte SIM, do lepszego telefonu (np. kolegi), który posiada kabel USB, Bluetooth lub IRda. Tylko pamięta, że masz tak zrobić, aby SMS był na karcie SIM. :lol:

Stary , to jest telefon najstarszej generacji , tam jest tylko odbierz/napisz/wyślij sms , zadzwoń/odbierz dwie gry i budzik. Dlatego mam problem. Spróbuję i odpowiem czy mi się udało. Dziękuje za dotychczasowe rady i czekam na więcej.