Smugi na ekranie

Witam.

na ekranie robią mi się wielkie smugi ciągnące się w prawą stronę od wszystkiego… czasami też latają mi takie wielkie paski po ekranie!

BARDZO WAS PROSZĘ POMÓŻCIE, BO JUŻ NAPRAWDĘ TEGO NIE ZNIOSĘ !!

btw. to jest naprawdę bardzo wkurzające … TO NIE JEST WINA KOMPUTERA, MONITORA! BŁAGAM WAS ! POMOCY!

BTW. Mieszkałem w mieście i grałem na tym samym sprzęcie… wszystko było ok, teraz przeniosłem się za miasto (wieś) i nagle są owe smugi

jaki to monitor CRT czy LCD?

stały czy stoją koło niego jakieś głośniki?

być może coś się uszkodziło podczas transportu? jeśli to lcd to nie wgniotła się czasem matryca? i co do tego co napisał adio741 też istotne z głośnikami

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Centurio-X ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

LUDZIE CZY WY WIECIE CO PISZECIE?! MOWIE , ZE TO NIE WINA MONITORA, KOMPUTERA ANI ZADNYCH GLOSNIKOW! GLOSNIKOW NIE MAM TAK BTW

to może działa na niego jakaś nadprzyrodzona siła albo ty tak na niego odziałujesz :stuck_out_tongue:

nikt nie jest jasnowidzem, teraz to już ci nikt chyba nie pomoże…

jeśli nie wina monitora ani komputera i skoro Ty tak uważasz i wiesz to i pytasz ludzi co to może być … ciśnienia w kablach nie masz. Na to wychodzi (a to już nie wina monitora ani komputera)