Smutna mina na niebieskim tle HTC 8S

Witajcie,

 

 

Wczoraj chciałem zrestartować telefon do ustawień fabrycznych,lecz bateria miała 34 % i jak włącza mi się ponownie to jest smutna mina na niebieskim tle i znowu restart. W żaden sposób nie można go naładować. Czy istnieje jakieś rozwiązanie oprócz nowego softu?

 

 

Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedzi!

Cześć.

Prawdopodobnie padł Ci system. Jedynym rozwiązaniem będzie podłączenie telefonu pod komputer i raz jeszcze zainstalować na czysto WP.

Paweeloss,problem w tym,że jak go podłączam to komputer go teraz nie widzi. Wszystko przez to,że robiłem to wszystko na słabej baterii,ale teraz nie da się jej naładować i tu jest pies pogrzebany.

A masz możliwość wejścia w tryb download mode? Jeśli tak, to już pół biedy. 

Paweelos, na dobry początek to baterię muszę jakoś naładować a sęk w tym,że na chwilę obecną nie można tego zrobić. Dopiero jak uda mi się naładować telefon to będziemy działać. Masz pomysł jak można naładować baterię? Bo teraz jak go podpinam to same restarty się robią.

Pod ładowarkę jak podpinasz, masz restart. To samo, jak kablem usb podłączysz pod komputer? Jeśli będą restarty, to zostaw pod ładowarką telefon chociaż na 15 minut bo w ten sposób też ładujesz telefon, skoro podpięty jest do sieci. 

Paweelos, podpiąłem tylko lampka ładowania się nie świeci,system Windows Phone 8.1.

Odezwę się koło 18 i napiszę czy coś pomogło.

Bardzo Ci dziękuje za dotychczasową pomoc!

Nie ma sprawy. Do następnego. 

Paweeloss, był podpięty pod ładowarkę 3h(czyli na pewno się naładował) i dalej kicha.

 

Jeżeli wiesz jak wgrać nowy soft to napisz a ja się do Ciebie odezwę na pw.

 

Pozdr serdeczne!