Smużenie na TV Kineskopowym

http://www.hoopla.pl/product_info.php/pid/3065/Telewizor_LG_Flatron_RZ-29FA34RB_29_cali_Stereo,_100_Hz

Smużenie na TV CRT ?? to jest właściwie możliwe??

Podczas oglądania piłki nożnej na “canal+sport” to jest tragedia piłka sie ciągnie na długość co najmniej jednej piłki, a przy szybkich wykopach to normalnie kometa.

Widoczne jest tez w filmach gdzie normalnie postacie sie poruszają są zamazane itp.

Nawet takiego czegoś nie widziałem na tanich monitorach LCD

Takie coś to norma czy reklamować to czy co??

PS:Obraz odbieram z CYFRA+ zresztą obraz z kompa tez jest taki

Prawidłowo ustawiona antena?

chyba to jest nieprawidłowe

Sprobuj podlaczyc do innego telewizora jak bedzie to samo to wina anteny a jezeli nie to polecam reklamacje telewizora…

Przecież napisał że obraz z kompa też ma taki na telewizorze więc nie wina Cyfry+. I napewno to nie jest normalne bo przecież z tego co piszesz to obraz w tym TV to tragedia. Reklamuj jak najszybciej.

tuner c+ mam już 2 i to nie jest jedyna wada tego tv

I w tym tkwi problem reklamacje w “LG” to tragedia

Panowie w centrali “LG” Gdzieś tam sa mili i nawet coś tam wiedza ale serwisy to żałoba piszesz im usterkę oni ja pomijają

Trzeba by było samemu jechać i im pokazywać co i jak zle jest a to już koszta(do najbliższego punktu mam 80k)

PS:Wczesniej miałem TV “DEWOO” i o dziwo jego obraz był bardzo dobry w porównaniu do “LG”, ale on miał wade zniekształcenia geometrią obrazu to go wymieniłem na LG i teraz mam mydło zamiast obrazu, odradzam firme LG jak TV tak i do PC