Sniper ghost warrior 2

Na sam początek chciałbym przeprosić jeśli to jest zły dział na ten wątek , moje wytłumaczenie od razu . Jestem nowy .

Więc tak , dostałem , oryginalną grę sniper ghost warrior 1. Pograłem w nią około półtorej miesiąca i nagle przestała się włączać :evil: . Próbowałem jeszcze raz instalować , ale to nic nie dało :? . Wręcz jeszcze pogorszyło :frowning: , gdyż gra się włączała ale pojawiaj się tylko czarny ekran , a teraz zupełnie nic . Tylko to okienko mruga :expressionless: , od Steam , co informuje gdy się grę włącza. Co jest nie normalne :shock: . Proszę o pomoc ![-o<

Raczej ciężko, żeby działała, skoro premiera jest w czerwcu. Jesteś pewien, że to Sniper: Ghost Warrior 2?

A nie przepraszam to jest jedynka ;/

Otwórz Bibliotekę w Steam, kliknij prawym klawiszem myszki na Sniper Ghost Warrior, z listy wybierz Właściwości, kliknij zakładkę Pliki lokalne i wybierz Sprawdź spójność plików gry.

krzysie7432 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.