Sniper Ghost Warrior 3 Zamyka się po uruchomieniu

Witam

Mam problem z Sniper Ghost Warrior 3, gra po uruchomieniu (po paru sekundach, gdy wyświetla się logo “CI games”) zawiesza się i wyskakuje komunikat :

> Sniper Ghost Warrior 3 przestał działać

Sprawdziłem spójność plików, wszystkie nowe sterowniki zainstalowałem i nic. Gra kupiona na steamie

Komputer:
-Win 7 64x
-GeForce GTX 1060
-Intel Core i5-7400
-8 Gb ramu

Spróbuj wyinstalować i ponownie zainstalować. Aktualny system, antywirus / firewall w tle włączony ?

Odinstalowane/zainstalowane nic. Firewall i antywirus wyłączony i nic. A system aktualny.

Spróbuj jednej rzeczy. W BIOS wyłącz integrę Intela i ustaw rozruch tylko z karty na PCI - w tym wypadku GTX 1060. Podobno pomaga w niektórych przypadkach.

Mógłbym prosić o dokładniejszą instrukcje ? Nie za bardzo orientuje się w biosie.

W biosie funkcja nazywa się zazwyczaj Internal Graphics. Powinna mieć trzy ustawienia: Auto, Enabled, Disabled, ew. tylko Auto i Disabled. Zmieniasz na Disabled i powinno zadziałać, chyba że BIOS na taką funkcję wykastrowana. Inne możliwe oznaczenia to Onboard VGA lub iGpu Multi-Monitor.

Opcja cały czas była nieaktywna :confused:

Hmmm… A różnego rodzaju directx, biblioteki Visual C++, .Net masz poinstalowane i aktualne? Sprawdź czy masz aktualizację (KB2999226). Nie pamiętam co dokładnie daje, ale w niektórych przypadkach pomaga z tą konkretną grą. Jak i to zawiedzie to przeinstaluj biblioteki Visual C++, a najlepiej odinstaluj i ściągnij z Windows Update. Ja miałem taki problem, że nie mogłem ich zainstalować przez instalator ponownie, więc je skasowałem i Windows Update je sobie dociągnał.

1 polubienie

Wszystko zainstalowałem/przeinstalowałem (KB2999226 też) i d*pa zbita nie działa.

1 polubienie

Wstawiam podpis problemu może to coś pomoże:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: SGW3.exe
Wersja aplikacji: 3.8.6.53
Sygnatura czasowa aplikacji: 59ad302c
Nazwa modułu z błędem: VCRUNTIME140.dll
Wersja modułu z błędem: 14.0.24210.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 575a4cd0
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 000000000000c280
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 9ef8
Dodatkowe informacje 2: 9ef8746df3cd844a4bf6abdf86d95e66
Dodatkowe informacje 3: f00f
Dodatkowe informacje 4: f00fb421c5875570bcd613f71cd8a1ff

Problem z bibliotekami Visual C++. Wygląda na to, że są dalej źle zainstalowane.

www.majorgeeks.com/files/details/visual_c_runtime_installer.html

Odinstaluje wszystkie i potem spróbuje zainstalować wersje od 2005 do 2017 (32 bitowe i 64 bitowe).

Przeinstalowałem

Dalej crashuje , taki sam podpis.