Sniper Tactical

 

 

Sniper Tactical jest pierwszą większą grą studia .fragOut łączącą elementy gry logicznej i FPS. Protagonistą jest elitarny snajper, który na rozkaz swoich przełożonych musi za wszelką cenę uratować uwięzionych zakładników z rąk okrutnych terrorystów.

Reguły Gry

Wcielasz się w rolę wyborowego strzelca z elitarnej jednostki specjalnej. Zlecono Ci misję uratowania porwanych zakładników. Musisz wyeliminować zagrożenie i bezpiecznie doprowadzić cywili do punktu ewakuacyjnego.

Zakładnicy ruszą do kolejnej osłony w momencie oddania przez Ciebie strzału, więc lepiej się postaraj! Działaj szybko albo wolno w zależności od sytuacji. Zaplanuj każdy strzał w najdrobniejszych szczegółach, Ci ludzie liczą na Ciebie.

 

Cechy gry

- Wykaż się swoimi umiejętnościami snajperskimi, pokonaj wszystkie słabości i zneutralizuj cele, zdobywaj za nie punkty i zostań Legendą

  • Ratuj za wszelką cenę wszystkich zakładników, przygotuj się na walkę w różnych warunkach, nie będzie łatwo

  • Korzystaj z różnych technik wyuczanych w wojsku, by chronić siebie i przede wszystkim zakładników

  • Zmierz się z różnymi typami przeciwników, każdy reaguje inaczej, bądź czujny

  • Modernizuj swoje uzbrojenie dodając dodatkowe wyposażenie, kolimatory, tłumiki, celowniki optyczne

  • W razie problemów wykorzystaj swój wyostrzony zmysł snajpera ( Bullet Time), spowolnij tempo i dokładnie przyceluj, jeśli to zawiedzie zostały jeszcze granaty

 

Wymagania sprzętowe : System operacyjny Android 2.3 + rekomendowane 512 RAM

 

Gra do pobrania w Google Play za darmo, niedługo oficjalna premiera na iOS. Jeśli macie jakieś pytania, problemy, zapraszam do dyskusji! 

 

@UPDATE

Od 2 dni na Apple Store dostępna jest wersja Early Access na iOS chętnych zapraszam do testowania!