Sniper v.s Hitman

Jesli napisalem to w nie tym dziale- to przepraszam :wink:

Witam, ostatnio wyszlo dosc duzo gier skradankowych, i tutaj udaje sie do was mianowicie zastanawiam sie nad zakupem Hitmana Rozgrzeszenie a Sniperem Ghost Warrior 2. Gralem w obie gry i powiem ze singl jest miodny prze zaje… ;p tylko teraz chcialbym zakupic oryginal tylko narazie nie mam ochoty wydawac odrazu 170 zl na obie gry. Dlatego udalem sie z pomoca do was drodzy forumowicze, o doradzenie ktora gre warto najpierw kupic, interesuje mnie tylko i wylacznie multi bo singla to ogralem bardzo dokladnie.

Z gory dzieki i sorki za bledy ale pisze z fona :wink:

więc żadna z wymienionych. w sniperze to nawet nie można tego nazwać multi bo tam masz tylko jeden tryb i 2 lub 3 mapy i “nikt” w to nie gra więc to jest wywalenie kasy bo zagrasz 30min i albo będziesz miał dosyć tej gry albo nie będziesz miał z kim grać. co do hitmana to nie chce wprowadzać w błąd bo nie wiem z autopsji jak wygląda multi ale zapewne tak jak w splinter cell czyli co-op to w to najlepiej grać z jakimś znajomym niż czekać na matchmaking i grać z obcymi bo nie doświadczysz właściwej przyjemność z tej gry, dlatego jeśli masz na to i chcesz wywalić kase na kilka minut by potem tego żałować to obie gry się nadają.

Hmm, z tego co wiem to w hitmanie sa tzw. Kontrakty, i chyba sie je robi samemu, ale moge sie mylic. Co do snipera troche poczytalem i dowiedzialem sie ze multi takowe nie istnieje bo bardzo dlugo trzeba czekac na mecz i ogolnie slabe. Wiec chyba wybiore jednak hitmana mam jakis sentyment do tej produkcji, myslalem ze w SGW 2 cos sie zmieni lecz z tego co czytalem ogladalem to jedynie grafika sie zmienila a szkoda bardzo liczylem na ta gre no bo w koncu to polska gra ;p

Jeśli już miałbyś wybrać pomiędzy tymi dwoma grami to Hitman, ale tak naprawdę obie nie oferują nic ciekawego w wersji multi, więc zastanów się poważnie, bo taka gra to niemały wydatek, a tak jak już kolega napisał na kilka minut zabawy nie warto tyle kasy wydawać.