Sofcik do samsunga d900i

Witajcie. Ostatnio sprawiłem sobie telefon samsung d900i w ofercie mixplus. Telefony jest fajny itp. ale znalazłem parę " bugów " min. nie da się zmienić dzwonka Mp3 dla wiadomości SMS czy przeglądania tapet w rzeczywistym rozmiarze. Czytałem na googlach, że po zmianie softu z pewnymi modami, te " bugi " znikają i tutaj nasuwa się pytanie… Czy sam mogę ten soft zmienić bez kosztów ? czy potrzebuję jakiś kabli ? czy jednak lepiej iść do jakiegoś serwisu, który się tym zajmuję ? Ile by to kosztowało mniej więcej ?

Zaznaczam, że otrzymałem kabel USB w zestawie i płytę CD.

MOżesz zmienić softa, ale stracisz gwarancję, możesz to zrobić w domu przez kabel USB, ale jak to się robi to nie wiem.

Jeśli się nie znasz lepiej tego nie rub jest to dość skomplikowane możesz źle wgraś softa i nie włączysz kompy i potem do servisu będziesz musiał sam dokładnie nie umię zainstalować podpowiem żę potrzebny jest Far przynajmniej do SE.

czy ktos może mi pomuc? od paru dni mam ten telefon D900i i przy włanczaniu mp3 telefon mi sie sam wyłancza i włancza?tym samym nie moge słuchac mp3 ?