Soft do Mp4


(Marcinkozikowski15) #1

Witam! !!

Poszukuje softu do Mp4 D-wave 9850. Proszę o podanie linka do pobrania bądź przeniesienia do tematu.


(Kabuto1378) #2

Twój post to szczyt bez szczelności, jeżeli potrafisz zarejestrować się na forum i napisać posta to znalezienie oprogramowanie do D-wave 9850 jest zdecydowanie prostsze a trwa tyle samo co napisanie posta.


(Marcinkozikowski15) #3

KabutO skorowiesz gdzie znaleźć to oprogramowanie i nie chcesz się podzielić tą informacją to ty jesteś bezczelny :? Ale dobrze już przepraszam jeśli cie to obraziło ale prosze podaj mi link do tego oprogramowania które mógłbym wgrać namoje Mp4 :smiley:


(Kabuto1378) #4

Widzisz Ty dalej nic nie pojmujesz a mnie nic nie obraziło. To jest takie proste wejść na google.pl i wpisać "D-wave (9850)" i po sekundzie masz stronę producenta. Czy to jest tak skomplikowane i nie logiczne?


(Marcinkozikowski15) #5

Wiem że na stronie producenta coś takiego jest. Pisze oprogramowanie a po prawej sterowniki do 98/Me jak to sciagam to jest samorozpakowujace sie archiwum a pozniej instalka ale nie mozna z niej zainstalowac na Mp4 tylko na kompa czyli sa to sterowniki


(Jacek Bydgoszcz) #6

to możesz mieć okna w domu,jak już to bezczelności.

marcino1104 sprecyzuj dokładnie czego szukasz,firmware do odtwarzacza czy np. oprogramowania do konwersji filmów,czy jeszcze czegoś innego.


(Marcinkozikowski15) #7

hmm w sumie to sam nie wiem Mp4 działa tzn odtwarza mp3 i obrazy lecz żaden format filmów nie chce się odtworzyć :? Jeżeli wiesz o co chodzi to proszę pomóż :lol:


(Jacek Bydgoszcz) #8

Ściągnij AVI Converter 2.0 do konwersji filmów.


(Marcinkozikowski15) #9
http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=3&t=307688

Zakładałem już wątek na ten temat i nic z tego nie wyszło polecono mi tam wgrać soft więc szukam