Soft do noki N73 zwykłej!


(Patrykss12) #1

Chcę kupić zwykłą nokię N73 i dograć do niej soft music edition tylko nigdzie nie moge go znaleźć!(dzisiaj sporo tematów założyłem)Podajcie strone!


(Dudus834) #2

prosze www.blue-nokia.com tam paczki do noki bb5 wszystkie, nowe i stare modele do n73 napewno tez znadziesz najnowszy Music Edition:)


(Zbych ) #3

0539289(polski) to jest produkt code do n73 music , jeżeli kupisz zwykłą to na taki należy go zmienić , jak to zrobić i czym opisane jest tu:

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480, potem już "wchodzisz" na oficjalną strone noki i tam pobierasz najnowszy soft do music i aktualizujesz tela. A tu masz najnowszy soft do n73 music http://nds1.nokia.com/files/support/glo ... tup_en.exe


(Patrykss12) #4

A jak zmianić ten kod???gdzie???


(Zbych ) #5

No chyba podałem stronke z dokładnym opisem jak to zrobić a żeby to zrobić to najpierw trzeba mieć telefon, sciągnąć program z podanej strony podłaczyć tela do komputera i postępować zgodnie z opisem, a jak tego nigdy nie robiłeś i w dodatku nie kumasz zbyt to najlepiej oddać do "fachowców" cena około 20zł , w przeciwnym razie jak coś pójdzie nie tak (reset kompa czy zanik napięcia) to uwalisz telefon a wtenczas naprawa może kosztować grubo ponad 200zł. Każdy telefon Noki ma przypisany product code (znajduje się pod baterią (opis)) , po tym product code telefon jest identyfikowany do jakiej częsci "globu" jest przeznaczony , kazda część swiata ma inny product code (europa zachodnia , wschodnia, azja, ameryka, afryka) po tym product code Nokia Software Updater identyfikuje telefon z jakim plikiem językowym ma dokonać aktualizacji.


(Patrykss12) #6

Dobra dam rade tata zna sie na takich żeczach to mi to zrobi!


(Andrzej91) #7

Kolejny dwunastolatek na forum:) Nie mam nic przeciwko, takie teksty są nawet fajne, potrafią człowieka z rana obudzić =)


(system) #8

A po co chcesz wgrywać soft od ME, skoro od zwykłego różni się tylko kolorem tła domyślnego tematu?


(Patrykss12) #9

Ej co to ma znaczyć nie mam 12 lat!Mam 13lat i 50dni! !!


(sebool12) #10

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php ... &st=0&sk=t

Tutaj masz poradnik jak wgrać taki soft. Przed instalacją softu zmieniasz Produc Code na Music Editon po czym aktualizuje fona i masz soft od Music Editon :smiley: .

Pamietaj, że robisz to na własną odpowiedzialność i przy takie operacji automatycznie tracisz gwarancje producenta.

Pozdro