SOFT MOTOROLA V3r

Witam!

Pilnie potrzebuję softu do MOTOROLA V3r :?

wiem jak wgrywać ale nie mam pliku :frowning:

Czy ktoś może mi pomóc w ściągnięciu z niej simlocka?

Z góry dzięki :slight_smile:

Poczytaj sobie tutaj.

Pozdrawiam

hah: Niestety, nie znaleziono wyników dla podanych kryteriów. :o

Metoda odblokowania modeli:

C975 (TYLKO jeżeli posiada boot 6.3.6 z softem R245_U_82.21.80I, każdą inną motorolę C975 robimy sposobem drugim) E1, E770v, L2, L6, L7, U6, V3i, V3r , V3x, v19x, V235, V360, V360v, v557

oraz każdych z bootem 8.A0 i wyższym, jeżeli modele 3G prócz E770, V3x posiadają boot 6.3.6 wymagają unlocku sposobem pierwszym, jeżeli każdy inny, sposobem drugim.

Co nam będzie potrzebne:

Wkrętak torx6, lutownica/nożyczki (coś czym można pozbyć się ekranu czyli blaszki osłaniającej układy, w modelach V190, V235, V3x wystarczy ją zdjąć) oraz kabelek, spinacz lub coś czym można połączyć dwa punkty). Oczywiście niezbędna jest naładowana bateria! Na koniec przydałyby się poprawnie zainstalowane sterowniki oraz program do unlocku:

P2K_Easy_Tool_v37 - Najstabilniejsza wersja zawierająca najmniej błędów. Używamy do odblokowania wszystkich modeli (prócz V3r)

P2K_Easy_Tool_v39 - Używamy tylko do unlocku V3r

P2K_Easy_Tool_v41 - Używamy w ostateczności jeżeli poprzednie wersje nie odlockują telefonu.

  1. Rozkręcamy telefon, aby dostać się do płyty głównej. Lokalizujemy i pozbywamy się blaszki (której blaszki można zobaczyć tutaj).

  2. Podłączamy kabel do telefonu, łączymy ze sobą punkty widoczne na zdjęciu z załącznika i wkładamy baterię (w modelach: C975, E1, V557 możemy posłużyć się kablem zasilającym, do kupienia tutaj). W przypadku użycia takiego kabla najpierw łączymy punkty później wkładamy kabel.

  3. Jeżeli wszystko zrobiliśmy dobrze telefon powinien zostać wykryty przez programy typu RSD Lite jako S Blank Neptune. Jeżeli tak nie jest wyjmujemy baterię i powtarzamy pkt 2 aż do skutku!

  4. Uruchamiamy program P2K_Easy_Tool - v37, v39, lub v41 (gdy występują problemy z alertami wyłączamy program antywirusowy na czas unlocku, program nie jest zawirusowany)

  5. W programie wybieramy zakładkę “Locks”, wybieramy model, który chcemy odlockować i zaznaczamy “Unlock SP” a następnie “Do Selected Jobs”, dodatkowo przy unlocku motoroli V3x, E770, C975 z bootem 6.3.6 oraz softem innym niż R245_U_82.21.91I zaznaczamy “Use TESTPOINT on 3G phones” i także “Do Selected Jobs”.

  6. Czekamy aż program skończy unlock (w zależności od boota w telefonie, program może wyświetlać w okienku dodatkowe wskazówki, których należy się trzymać.

Opis zaczerpnięty z forum MaTraX.NET i tam właśnie odsyłam Cię po wszelkie dodatkowe informacje.

Najlepiej skopiować… [-X =D>