Soft SE k750i vs. Symbian N 6681

Jak w temacie zastanawiam się co będzie dla mnie lepsze soft w SE k750i (wile osób bardzo poleca ten telefon,rzadko kiedy zacina się dżoj ) czy Symbian w N 6681(właściwie nie wiem co symbian ma w sobie takiego super choć telefonik fajny).Proszę o porady ,który z tych telefonów jest lepszy :smiley:

Ja mam SE k750i I nie narzekam, chociaż kiedyś mi spadł na ziemie i popsuł sie aparat ale myśle że poprostu trafil mi sie taki felerny model :slight_smile:

No według mnie SE k750i jest fajniejszy ma lepsze mp3 i aparat no ale chciałbym się zapoznać z waszymi radami :twisted:

A to ma w sobie super że instalujesz na nim co tylko Ci jest potrzebne czy niepotrzebne w telefonie dokładnie tak samo jak na kompie np. przeglądarke internetową jest kilka do wyboru , playery Mp3- do wyboru do koloru , playlisty posegregowane w katalogi , mapy samochodowe czy plany miast , odtwarzacze wideo w tym i dvix-ów , motywy ekranu i wiele innych programów , a na symbiana jest tego tyle że na inne telefony/smartfony napewno nie znajdziesz wiecej.

Prawda tylko że telefony z symbianem wolniej działają a jeśli ktoś nawet niewykorzysta tych funkcji co daje symbian to niema poco kupować fona z symbianem. mój SE k750i bez symbiana mi wystarcza w zupełności. :smiley:

Nie zaprzeczam działają wolniej a różnica w działaniu jest bardzo niewielka a można działnie przyspieszyć , na symbiana tak jak i na windowsa są również programy do optymalizacji systemu , programem takim można wyłaczyć z “autostartu” niepotrzebne funkcje czy programy

oczywiście że nie ma sensu jeżeli ktoś chce mieć telefon to ma być telefon a nie smartfon.

dzięki za odpowiedź ale interesuje mnie jedna rzecz no dodatki można wgrać i na N6681 i na SE k750i ale za pomocą Buta czy USB-ka i jeszcze jak byście byli tacy mili i dali mi link do tych dodatków na tą Nokią :mrgreen:

Linka do strony nie moge dać bo złamie regulamin tego forum , niestety na tej stronie jest bardzo dużo programów zawierających cracki ale w goglach “optymalizacja symbiana” “programy na symbian” i wszystko znajdziesz ,

ja wgrywam małe pliki / programy bluetooth-em a większe kablem , a dlatego że kablem znacznie szybciej.