SoftMaker Office - pakiet biurowy dla Windows i Linuks free

Cześć.

Na pewnym portalu poświęconym komputerom i oprogramowaniu znalazłem info, że jest dziś do pobrania za darmo komercyjny pakiet biurowy na Windows i Linuks. Interface programu nie jest po polsku ale za to ma słownik, który ściąga się osobno (link poniżej).

Link bezpośrednio do downloadu http://www.freeoffice.com/en/download

W przypadku Linuksa linki do pobrania odpowiednich paczek przychodzą w mailu z numerkiem rejestracyjnym.

Nie jest to żadna reklama, program za darmo produkcji niemieckiej, pobierając zgadzamy się na newsletter więc warto korzystać z jakichś maili alternatywnych. Posłałem info do redakcji ale nie wiem czy ktoś tam dziś siedzi, promocja trwa z tego co zrozumiałem jeszcze jeden dzień więc zdecydowałem się na umieszczenie posta na forum.

Pobrałem program i słownik.Dobry, tylko szkoda że nie ma spolszczenia.Ludzie chyba już świętują,a szkoda zmarnować taką okazję.Dzięki,i życzę Wesołych Świąt.

Hmm jak to się ma do libreoffice? Kurcze akurat mi net dzisiaj padł :/,tylko 3G z telefonu…

Ten pakiet jest płatny,i podobny do Microsoft Office.Za darmo jest tylko dzisiaj.

Ma się to tak do LO, że z tego co zauważyłem działa szybciej i podobno jest bardzo kompatybilny z MS Office. Cokolwiek to znaczy :slight_smile: Libre jak wiadomo jest “kompatybilny inaczej” :wink:

Wesołych i pozdrawiam :slight_smile:

Dzisiaj za darmo,a tak kosztuje 99,5 dolarów.Dobrze że siadłem do komputera.