Soldier of Fortune 2 "Seaward Star - Interior" ladunki

witam… mam taki problem w grze Soldier of Fortune 2. Chodzi o misję Seaward Star - Interior. Przeczytałem poradnik o tej grze z “Gry online”, ale nic on nie daje w tym wypadku. Problem pojawia się na samym końcu misji gdy trzeba podłożyć 5 ładunków pod 5 silników. Nie ma problemu z podłożeniem pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego ładunku. Wszystko idzie tak jak opisane jest to w poradniku. Problem pojawia się przy piątym ładunku. Otóż w poradniku napisane jest “Korytarzem dostaniesz się do pokoju z piątym silnikiem, lecz najpierw zabijesz w korytarzu strażnika, a w pokoju - dwóch. Po założeniu piątego ładunku misja się zakończy”. I do połowy wszystko idzie zgodnie z tym co napisane jest w tym poradniku. Idę korytarzem, zabijam strażnika i… Nie mogę otworzyć drzwi od pokoju, w którym zgodnie z poradnikiem jest dwóch strażników. Nie są to drzwi na jakąś kartę której mógłbym nie zebrać w czasie gry czy na coś takiego. Próbowałem już dwa razy podłożyć ten ładunek, ale nie udawało się. Nie wiem na czym może polegać problem. Dziękuję z góry za jakąś odpowiedź.

Koreek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.