Soldier of Fortune II - Multiplayer

cześ . Kupiłem Soldier of Fortune II orginalnom wersiej (2 lata temu)

i chciałbym postawić serwer nie grać na serwerach tylko postawić serwer (w grze Soldier of Fortune II) mam szybkość modemu 100,0 mb/s. Próbowałem z kolegom postawić serwer ale nie wyszło i nie wiem co jest.

:o :o :o :o :o :o :o modem nowej generacji? :shock: hege

a co konkretnie nie działało? jakieś błędy?

OT: znasz coś takiego jak litera ą? :evil:

pewnie nie masz 100 mb /s tylko wyczytałeś to w menadżerze zadań :mrgreen: a z kąd my mamy wiedzieć jakieś błędy … ?

tpsa (nie wiem jak to się pisze) dodali jakieś 40,0mb/s

Złączono Posta : 24.03.2006 (Pią) 7:52

Stworzyłem serwer wybrałem mapke…I postawiłem serwer inik do nie wchodził (po jakieś 1 godzinie czekania)

{(Mam internet na dwa koputery)}

Złączono Posta : 24.03.2006 (Pią) 7:54

mam 100mb/s bo testowałem na stronach

:mrgreen:

stawiasz przez dedicated server i podczas stawiania servera wybierasz rodzaj polaczenia czy internet lub lan a jezeli kolega cie nie widzi to nie masz zewnetrznego adresu ip

Jak można zrobić adres???

adres już masz, sprawdź go na np. http://www.whatismyip.com

głupoty gadasz, przez modem max to 56 KB/S! Nawet 1 mb nie wyciągniesz!

:o fajny ten modem sam bym chciał taki miec(jesli by był)

Mam taki modem.Bo spytałem się w pukcie tpsi powiedzili rze mogom dodać ale wiecej zapłace . Płace za to 75 zł no to wiem za co płace! !!

Zostawiam to bez komentarzy. Ciekaw jestem co na to powie moderator.

oskar_e : że tak powiem… zapytaj się mamy albo taty jakie masz łącze… za 75 zł to masz pewnie 128 kb /s ale aktualnego cennika nie mam w głowie :stuck_out_tongue:

Co do stron… że tak powiem… zapytaj się mamy albo taty jaką masz szybkość :stuck_out_tongue:

Co do serwera: nie umiesz go poprostu włączyć… lepiej poczytaj dokumentacje którą dostałeś razem z grą :confused: