Soldier Of Fortune - Payback ( III )

Co sądzicie o wyżej wymienionej grze ? Byłem fanem od pierwszej części. Część 3 mnie zdumiewa graficznie. Grywalność… super… odłamki i efekty … detale super… Dużo rzeczy lepszych niż w Crysise… gra nigdy nie była sztuczna… Tu chociaż po uderzeniu rakietą w kogoś nie ma co zbierać a Crysis ?

Owszem Crysis mam nowy engine niż w innych grach i chwała mu za to ale brakuje mu wiele…

SOF … to gra dla której właśnie rezerwuje czas :slight_smile:

sof.jpg

Nowy SoF wygląda obiecująco, ale będzi to gra budżetowa robiona przez Cauldron, która to ma na swoim koncie same przeciętniaki, więc trudno przewidzieć jaki będzie efekt końcowy.

lol grałeś w ogóle w crysisa? bo po Twojej wypowiedzi widać, że nie, nagraj mi filmik gdzie w crysie po uderzeniu rakiety lub wybuchu granatu dalej biegasz. Większość ludzi na wstępie skreśla crysisa, bo nie chodzi, bo tnie, bo nie może pograć na max detalach. Coś za coś, wizualnie żadna gra na dzień dzisiejszy nie może konkurować z crysiem czy to z PC czy z konsol.

Tak więc porównywanie nowego SoFa do crysisa w tej kategorii nie ma zadnego sensu.

Co do grywalności, SoF nie wnosi nic nowego, w crysie chociaż mamy ten kombinezon, który daje spore możliwości eliminowania oponętów, rozległe lokacje, wroga możemy praktycznie zajść od każdej strony oraz wiele rodzajów pojazdów.

Gdybym staną przed wyborem tych dwoch gier, z pewnością wybrałbym crysisa, ponieważ dziś juz realizm rozgrywki, brutalność czy nawet dobra fabuła nie gwarantują sukcesu, mimo wsyztsko życze sukcesu nowemu SoF ze względu na sentyment do poprzednich części, które naprawdę były niezłe :slight_smile:

Ja nie mówię że biegasz… Tylko Twoje ciało nie rozwala się ani nic. A Ty grałeś ? Przywal rakietą w blisko stojącego przeciwnika… i co ? stoi nadal.

Crysis a Sof to całkiem jakby 2 inne światy. FPS FPSem ale to zupełnie coś innego ja dałem tylko mały przykład co by mogło znaleźć się w Crysisie…

Gra już jest bo w nią gram.

Nie w Polsce.

Jak Ty miałeś możliwość kupić za granicą to możesz pograć :slight_smile:

No tak ale jest. Dlatego mówię już jest :slight_smile: Apropos… niedługo zawitam w PL :slight_smile:

Grałem, gdybym nie gral to bym się nie wypowiadał :stuck_out_tongue: Nie walę w pojedyńczego oponęta z bazuki :stuck_out_tongue: W crysie liczba rakiet do bazuki jest mocno ograniczona, a zniszczyc smigłowiec bądż czołg można własnie tylko za pomocą tej broni.

Wyczułem w Twojej wypowiedzi lekką niechęć do crysisa, myślę że nieuzasadnioną, polecam tę grę, być może kiedyś powiesz czego zabrakło w SoF a w Crysisie jest :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Gram w nią teraz i się nawet przyjemnie gra, choć do COD 4 troche jej brakuje.

Każda ma inny klimat …

Grałem w to coś. Grafika fajna ale nic pozatym , Sof 1 i 2 to było coś.

Nędzna ta gra, do drugiej części pod względem grywalności się nie umywa.

Myślę dokładnie tak samo.

Faktycznie ma dziwny klimat. Dzisiaj pograłem … Wydaje mi się… jakbym grał w niedokończoną grę… :expressionless: