Soldiers Ludzie Honoru problem z płynnością gry

Witam mógłby ktoś mi doradzić co może być przyczyną słabego działania gry.Soldiers tnie mi się na misji ,Oficer" na minimialnych detalach! !!

-Ram 1280gb

-AMD Sempron 2600+ 1,84 Ghz

-Ati Radeon HD 3650 series

Chciałbym podkreślić jak Soldiers chodzi to jest wydajność 100% nie wiem czy coś to zmienia o to screen:

raqaqp.JPG

O to temperatura komputera podczas gry w Soldiersa:

raqqne.jpg

A i jeszcze dodam pewnie nie ma to znaczenia ale dziwne jest takie ucięcie na boku ekranu ,ale podkreślę że jak miałem stara karte graficzną to nie miałem takiego uciecia a był to model Geforcer 5500fx

raqqer.JPG

Dodam ,że instalowałem ze 100 razy sterowniki ,directa a nawet 3 razy robiłem format i reinstal systemu.

Wymagania gry:

minimalne wymagania:

  1. Windows 98SE/ME/2000/XP

  2. Pentium / Athlon 1 GHz CPU

  3. 256Mb RAM

  4. karta dźwiękowa 16 bit 100% zgodna z DirectX 9

  5. karta graficzna 3D 32Mb

  6. 8x CD-ROM

zalecane wymagania:

  1. Windows 98SE/ME/2000/XP

  2. Pentium / Athlon 2 GHz CPU

  3. 512Mb RAM

  4. karta dźwiękowa 16 bit 100% zgodna z DirectX 9

  5. karta graficzna ATi Radeon 9xxx lub nowsza, nVidia GeForce FX lub nowsza

Miałem kiedyś tego Semprona i raczej nie powinien się on tak grzać. Wyczyść dokładnie komputer w środku, to już da jakieś efekty. Gra oryginalna?

m3dykk1 , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Inaczej zostanie usunięty.

Tak ,gra jest oryginalna. :slight_smile:

Wczoraj na wieczór czyściłem komputer.Dzisiaj odinstalowałem grę i chciałem zobaczyć temperaturę na procesorze a tu się okazało ,że waha się ona od 82-92! !!

rqhwxp.JPG

Jeśli zdejmowałeś chłodzenie z procesora, by dokładniej wyczyścić, to czy nałożyłeś warstwę pasty termo przewodzącej?

Nooo nieeee ;/

Nie chcę nawet wspominać, na co naraziłeś procesor. Bez wymiany pasty nawet nie włączaj komputera, ponieważ może Cię to kosztować nowy procesor.