Solidny notebook do 2000 (+ max! 500 )

Prosze o pomoc w doborze dobrego jakościowo laptopa, który:

Proponuję**ASUSa K551LN z i5 ulv i GT840** - dobra kultura pracy, bardzo dobra wydajność w tej cenie (spokojnie pograsz w najnowsze gierki).

 

Do tego WIN7/WIN8.

Z tych 3 najfajniejszym wyborem jest albo Acer e5-572g albo Inspiron 5547. Tylko ja wole matowe matryce to brałbym Acera.

Wybrałbym Della. Obecnie mam laptop tej marki ( Inspiron) i bateria po 1,5 roku użytkowania trzyma ponad 8 godzin ! Na początku było to 10 godzin . Tak więc laptopy mają bardzo dobrze wykonane baterie. Jednocześnie aluminiowa obudowa oraz solidność.

Zerknij sobie na ten model Dell:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/8696910

procesor i5

grafika radeon 8670m

oraz windows 8

Polecam też szukać na allegro u użytkownika outlet-oleolepl oraz w x-komie aukcje z dopiskiem Outlet. Można wyrwać całkiem fajne sprzęty ze zniżką 300-400 zł tylko dlatego że ktoś zrobił mikro rysę na obudowie. Pytałem jak u nich gwarancja wygląda. Np. przy dellach gwarancja jest liczona od daty WYPRODUKOWANIA sprzętu. Jeśli kupujemy laptop ze zwrotu (kupiłem laptopa, jednak mi się nie spodobał i mogę go oddać w ciągu 10-14 dni) i nawet ma zmniejszoną gwarancję producenta to x-kom pokrywa całe 24 miesiące gwarancji.