[SOLVED] Asus K52F-SX327V-3 - ułamana szuflada

Witam serdecznie :slight_smile:

Pół roku temu kupiłem dla pewnej osoby wskazany w temacie model laptopa. Po pół roku ta osoba ułamała tackę napędu. Wstępny koszt wymiany napędu w autoryzowanym serwisie to 500 PLN plus transport [50 PLN].

Wobec tego mam pytanie: ile mniej więcej kosztuje wymiana w jakimś nieautoryzowanym serwisie w Warszawie [mam świadomość, że stracę gwarancję] i jaki ewentualnie serwis polecicie [najlepiej, żeby umówić się na zrobienie od ręki, bo to raczej banalna dla fachowca sprawa].

Pozdrawiam :slight_smile:

Średnio cena napędu DVD-RW to około 200zł, Combo BD to około 400-500zł. Wymiania to zwykle odkręcenie 1 śrubki bądź 2 i przekręcenie szyn. Oraz przepięcie plastiku ze starego napędu do nowego.

Dziękuję i w związku z tym mam pytanie: gdybym chciał samodzielnie wykonać tę operację, gdzie kupić odpowiedni napęd [DVD-RW] z gwarancją, że pasuje do przedmiotowego modelu laptopa? Albo inaczej: jakie modele napędów na pewno będą pasowały?

EDYCJA: sprawa nieaktualna , to nie ułamana tacka, tylko plastikowy panel wypadł z zaczepów :slight_smile: Przepraszam za zamieszanie.