Sondy na Vortalu

Widze że zakończyła sie sąda dotycząca przeglądarek. A teraz rozpoczeła sie kolejna. Może redaktorzy pisaliby jakieś wnioski - podsumowaliby zakończenie sond na vortalu?

Wyniki mozna zobaczyć. w “pozostałe sondy”. Czy oczekujesz też jakiegoś dodatkowego komentarza. :?:

odnośnie nowej sondy:

co zrobić jeśli używam nie jednego a na przykład dówch kominikatorów??

hmm ja nie używam ani jednego, musze o tym poczytać 8)

Co do sond, to wnioski każdy sam może wyciągnąć :wink:

Ale moim zdaniem czasami jedna sonda zbyt długo zajmuje miejsce na piedestale.

Nie czepiaj się tak :lol:

Myślę, że ankieta powinna miec opcje zaznaczenia kilku aplikacji. Jeżeli dotyczy takiego zagadnienia.

A jak ktoś korzysta ze wszystkich komunikatorów? (wszystkojest możliwe)

:lol: 8) :twisted: :smiley:

Nono, ale standardem są 2-3. Ale gdyby wprowadzono inne ankiety, te z “ptaszkiem” to mozna zazanczyc i tak dowoolną ilość.

tak chodzi mi żeby zrobić jakieś dodatkowe komntarze!

Nawet dobry pomysł, ciekawe byłoby to, gdyby redakajca miała profil uzytkowników, miejscowosci, OS-y, itd. Stosunek itd.

Po co redakcji info o stpsunkach usera?

:stuck_out_tongue:

;] :stuck_out_tongue:

Jeszcze przydałby się jakis komentarz, prognoza :slight_smile:

Na 9 miesięcy…

:hahaha:

ja czekam aż sie jakiś admin wypowie!

W sondzie chodzi nam o główny komunikator.

Tak samo było z przeglądarkami, to że mam na kompie cztery rózne przeglądarki które używam i kliknąłbym na wszystkie, to co to byłyby za wyniki.

każdy swoje… mi chodzi tylko o to aby do sondy można było dodawać komentarze i żeby były zamieszczane jakieś podsumowania po zakończeniu sondy

został opublikowany artykuł na vortalu

wiem widziałem, to już jest troszke lepiej

Ale moim zdaniem taki artykuł nie jest obowiązkowy bo wszystko co na temat sądy widzimy w samej niej czyli co wygrało ile głosów oddano itp itd…