Sonic MyDVD 4.5

SiemankO!

Mam malutki problem. Przy zakupie nagrywarki DVD dostałem program Sonic MyDVD w wersji 4.5. Wszystko byłoby wporzo, gdyby nie info na płytce, że po zainstalowaniu tego programu na Windowsie XP lub 2000 może wystąpić konflikt z oprogramowaniem IAA (Intel Application Accelerator). Informacja głosi, że jeżeli chcemy się pozbyć problemu należy odinstalować ww. IAA jeżeli jest zainstalowany i po kłopocie. Ja niestety nie posiadam zainstalowanego IAA, a MyDVD niestety się wykrzacza przed załadowaniem głownego okna programu. Próbowałem instalować MyDVD5 i nie miałem z nim tego problemu, a w wersji 4.5 jest nadal. Co mam robić???

(dokładnie na płytce jest napisane, że IAA wchodzi w konflikt z oprogramowaniem Sonic’a - DLL)

Byc moze wchodzi tez w konflikt z jakims innym orogramowaniem ktore posiadasz o ktorym nie wspomniał producent bo np. nie bylo go jeszcze. Wnioskuje ze chodzi o jakas biblioteke ktorą instaluje IAA, a z której może kożystać też jakiś inny program, jesli pisze o jaką chodzi to spróbuj przeskanować system gdzie ona siedzi i odinstalować lub usunąć.

A tak na marginesie dlaczego chcesz v4.5 z tej płytki jak masz v5 ?

U mnie pakiet Sonic instaluje sie normalnie ale nie używam tego oprogramowania trzeba za dużo skomplikowanych operacji wykonać zanim przygotuje sie coś do nagrania nie jest to może trudne ale pochłaniające czas po drógie jakoś cięzko pali tanie płyty DVD najlepiej pracuje mi sie na Nero i na Alcoholu 120% a co do IAA to nie jest to związane wyłącznie z niemożnością zainstalowania Sonic mając zainstalowane IAA można również doprowadzić do uszkodzenia nagrywarki ale tego to już po polsku nie umieli napisać a w pozostałych 11 językach jest to napisane.

Krótko, to oprogramowanie SONIC jest do d… Zainstaluj sobie np. Nero6

cze wie ktos jak sie nagrywa filmy w formacie cd-r albo innym na dvd :frowning:

czekam na odpowiedz dzieki

Załóż nowy temat z dokładnie sprecyzowanym pytaniem