Sonny ericsson zylo, komp nie widzi usb

Witam! Mam telefon sony ericsson w20i (zylo). Wszystko działało sprawnie, usb i inne sprzęty, można był przesłac na tel wszystko chciałam! !!

Napewno z telefonem dostałaś płytke , zainstaluj z niej sterowniki usb bo to pewnie je usunęłaś.

No właśnie w tym jest problem że płyty żadnej nie było, jak podłączyłam tel pierwszy raz to program sam się uruchomił i wszystko grało…a teraz nie ma nic…

W tym modelu sterowniki razem z programem SE PC Suite jest wykrywane jako dysk pamięci masowej. Sterowniki zainstalowałeś przez Dodaj sprzęt czy instalowałeś oprogramowanie SE PC Siute?

Jak podłaczyłam tel za pierwszym razem to sam program sie zianstalowal i bylo dobrze, usunelam cos chyba przez przypadek i juz nie wykrywalo tel przez usb a progam byl. Odistalowalam pozniej caly program SE i myslalam ze zainstaluje sie ponownie ale to sie nie stalo… Przed tym calym problemem przesylal dane poprzez łącznośc, usb, tryb pc a teraz zeby cos przeslac trzeba zaznaczyc zamiast pc urzadzenia pam usb po czy tel sie wylancza i doiero widzi moj komputer dysk telefonu… na poczatku bylo prosciej! !!

Odpowiedni soft do obsługi tego telefonu (SE PC Suite) znajduje się pewnie na stronie producenta. Ściągnij go i zainstaluj na swoim komputerze.

Zainstalowałam wszystko od nowa, można przesyłać dane aktualizować tel za pomocą (łączność, usb. tryb domyślny. Tryb Pc) poprzez podłączony kabel usb, ale nadal go nie widzi w “mój komputer”, jakby go nie było, a po podłączeniu wyskakuje że znaleziono nowy sprzęt, MTP device po czym załancza sie kreator znajdowania który wyświetla że wystąpił problem podczas instalowana sprzętu MTP Device, wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia, określona usługa nie istnieje jako usługa zainstalowana…Przepraszam jeżeli sie powtarzam ale chciałabym to przejrzyście zobrazować…

zastosuj www.forum.dobreprogramy.pl/port-usb-nie … 35022.html

aniapor , przywróć system do stanu zanim wystąpił problem.